Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś Radeona 5700XT? Czy sterowniki ciągle powodują problemy tak jak pół roku temu?
Nie ukrywam że jest to ciekawa opcja biorąc pod uwagę konkurencyjnego RTX 2070 który jest o wiele droższy.
Ale pamietam jak wszyscy narzekali że ciągle wywala bluescreeny, zanikał obraz itp
#pcmasterrace #komputery
  • 29
  • Odpowiedz
@RudaBrona:

As you can now guess, the RTX 2060 Super is only slightly slower than the original GeForce RTX 2070. For the most part ~4% slower with the only game where performance was a match being Assassin’s Creed Odyssey.

4% jest na korzyść 2070, okej. Straszna różnica. To jest coś w rodzaju 1660 Super i 1660Ti, w grze nie da się odczuć różnic między nimi.
  • Odpowiedz
@RudaBrona: Tak wmawiaj innym fanboju. Ja mam 5700 od premiery i nie miałem żadnych problemów oprócz konfliktu nakładki amd z msi afterburner, bo wtedy wentylatorów nie dało się ustawić. A teraz po tych poprawkach jest o niebo lepiej. Zresztą od samej premiery % ludzi z problemami nie był tak wysoki jak niektórzy przedstawiają przez swoje fanbojstwo.
  • Odpowiedz
@RudaBrona: Było więcej problemów, niż teraz, proste (ale nie u mnie, u mnie chodziło wszystko cacy). Nie było ich tak dużo jak się mówi. 5700XT gniecie 2060 Super. Mam obie w domu i doskonale widzę jak jest. To w ogóle nie ta sama półka wydajnościowa. Przykład Far Cry Primal, max fps 2060 Super oscyluje gdzieś wokół 135 fps, a 5700XT? 155 fps. Taka jest różnica.

ale z grafikami mają regularnie fuckupy.
  • Odpowiedz