Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas czytam:

Blackpill to bzdura, bo widziałem, niskiego/brzydkiego/incela faceta z ładną (domyśnie oczywiście z sex bombą XD)


Zawsze mnie śmieszy ten argument.
I co, setki badań, doświadczeń blackpilla idą do kosza? NIE.

TL;DR : Bo ludzie nie odróżniają UKŁADÓW od ZWIĄZKÓW.
I jak ktoś pieprzy takie bzdury, to pokazujcie mu ten post.

Jak się zainteresuje i przypatrzyłbyś DOKŁADNIEJ to zaraz wyszedł by POWÓD, dlaczego „ładna” jest z „brzydalem”.

Ja tez się dziwiłem, dlaczego istnieje #blackpill skoro jest taka „zależność”...
Jednak uważniejsze przypatrywanie zawsze potwierdzało #blackpill, bo jednak ZAWSZE powód był:

-beciak sra kasą (widać drogie zegarki, samochody) - czyli laska jest materialistką :)
-beciak dał złapać się na dziecko - i to często nieswoje - czyli co? #blackpill osrany? Nie.
-beciak jest tylko tymczasowo (widzę jak często główka skacze za lepszymi, ignorując i traktowaniem jak gunwo bety) co jest zabawne, bo to często wygląda wręcz komicznie, facet się stara pokazuje, zagaduje, a ta główka lewo i w prawo, jak w tych figurkach z sprężyną na główkach...

Dlaczego laska jest tymczasowo?
Bo ten jest tylko zabawką na czas zmiany gałęzi, może coś jej załatwił, nie może znaleźć powodu by się z nim rozstać...

Myślicie, że w takich "związkach" jest miłość? Pożądanie (od strony kobiety)?

I co? To mają być związki? Dobry żart.

I czym się to różni od seksu z prostytutką?
Też powiecie, że to dowód przeciw #blackpill bo brzydal pieprzy się z ładną?

To nie są związki, a tylko UKŁADY, a te są DOWODEM ZA a nie PRZECIW blackpillowi!

A to że często facet NIE WIE, że JEST W UKŁADZIE a NIE w ZWIĄZKU, to kwestia bycia frajerem, a nie samcem alfa.

I jak kobiecie przestanie pasować układ, to zaraz kończy i szuka następnego.

Pomijam przykład że „ładna” to prawie zawsze pasztet 3/10 a „brzydal” to normik.

Baby zawsze podwyższają u swojej płci atrakcyjność a u facetów obniżają.... (bo jak facet śmie lepiej wyglądać bez Makeup,u niż baba).

Często jak proszę o dowód stwierdzenia ładna z brzydalem, to zawsze wychodzi, że jednak jest na odwrót.

I jestem pewny że tak jest, bo za każdym razem to się sprawdzało.

Owszem, zdarzają się wyjątki, ale są tak częste jak wygrana 6 w totka.
Ale skąd wiesz, że ta laska to nie solidna imprezowiczka, którą zaliczyło pół miasta?
I teraz po prostu znalazła frajera? Mało jest takich przykładów?

Też jakbym był laską to bym tak robił, jak są frajerzy, to czemu ich nie oszukiwać, lub nie zawrzeć układu?
Przecież to sama korzyść, a chodzenie za rękę =/= ruchanie się.
A korzyści jest w multum.

Na tinderach kobiety mają TYSIĄCE ofert, a te wybierają opcje kiepskie, najgorsze? Proszę was XD

Przecież nie da się WYŁĄCZYĆ podstaw BIOLOGICZNYCH, człowiek PRAGNIE DOBREGO PARTNERA, a kobiety ZAWSZE chcą LEPSZEGO faceta!

Tak samo jak atrakcyjny facet (no chyba że fetysz), nie weźmie grubego kaszalota, bo ma taki super charakter.

A i ostatnie: ładne laski mające fetysz brzydali, w praktyce się zdarzają.... tak często jak wygrana 6 w totka.
Dlatego też uważam, że Redpill i szkoły uwodzenia, to fantazje, a nie prawda czy rzeczywistość.
#blackpill
  • 14
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: O ty incelufaszystomizoginie!! jak śmiesz używać argumentów logicznych ja znam koleżankę która ma siostrę której kuzynka kocha rozumiesz kocha brzydkich widać ,że nigdy nie gadałeś z kobietą , ja też w sumie ale na pewno żadna rozumiesz , żadna kobieta nie ma jakichś tam egoistycznych zachcianek
  • Odpowiedz
Przecież nie da się WYŁĄCZYĆ podstaw BIOLOGICZNYCH, człowiek PRAGNIE DOBREGO PARTNERA, a kobiety ZAWSZE chcą LEPSZEGO faceta!


@Zly_CzlowiekXD: jedyne czego nie szanuję to brak próby zapanowania nad tym. Świata do przodu nie pchają już łowcy z kwadratową szczękę a osoby charakteryzujące się innymi cechami.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: A ktoś tu mówi o pchaniu świata do przodu ?
Patrząc na to co piszesz najlepiej była w średniowieczu gdzie były aranżowane małżeństwa z logiki
Czy ta wyższa miłość, szlachetniejsza ta nowoczesna to występuje tylko gdy pragniemy brzydkiego partnera ? Poczytaj o pracy mózgu.
  • Odpowiedz
@Dykto: jeśli nie znajdujesz pomiędzy tym wszystkim analogii i nie wychodzi ci, że dzisiejsze mechanizmy ewolucyjne są opóźnione w stosunku do postępu cywilizacyjnego to przykro mi, ale nie mamy o czym rozmawiać. Tak na przyszłość to przed znakiem zapytania nie stawiamy spacji.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Widać że nie wiesz o czym piszesz a twoje wytknięcie przypadkowego błędu też o czymś świadczy, chcesz się poczuć lepszy bez podawania konkretów, rozczaruje cię, jesteś tak samo głupi jak wszyscy dookoła misiaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlatego też uważam, że Redpill i szkoły uwodzenia, to fantazje, a nie prawda czy rzeczywistość.


@Zly_CzlowiekXD: Redpill to realność a także nauka mechanizmów ewolucyjnych u lasek dzięki czemu z łatwością je rozumiesz. Szkoły uwodzenia? Tak, jeśli masz wygląd przeciętny lub dobry czy nawet bardzo dobry ale #!$%@? w głowie glupot że laski są święte, ich sie nie bije nawet kwiatkiem, ona cie pokocha jak będziesz miły. Jak masz ryj 2/10 czy
  • Odpowiedz
Jak się zainteresuje i przypatrzyłbyś DOKŁADNIEJ to zaraz wyszedł by POWÓD, dlaczego „ładna” jest z „brzydalem”.


@Zly_CzlowiekXD: DZIALA na TYCH LESZCZY taki sposob PISANIA?

  • Odpowiedz
@Mikry_Mike: redpill to „nauka„ że charakterem (Sposób mówienia, myślenia) możesz wyrwać laske, a blackpill ze możesz wyrwać laske jak masz dobre geny. Forum braciasamcy dość dobrze pokazuje redpill, i wiem co to jest bo sam byłem redpillowcem, do czasu, kiedy doświadczyłem Działania tego w praktyce.... Redpill jest dobry, ale dla normików 7,8/10 A dla takich jak ja 4-5/10 zostaje blackpill.
  • Odpowiedz