Wpis z mikrobloga

@bonn: kieliszek to zwykły glencairn z jakąś randomową przykrywką. Mimo wszystko polecam mieć taki zestaw, bo fajnie się kumulują aromaty, szczególnie do Islay, nie wyobrażam sobie inaczej.
  • Odpowiedz
@bonn: Picrel super wygląda.
Nie miałem nigdy w ręku tego od Millera ale identyczne widziałem o połowę tańsze (też się tak wyginały). Może na żywo są inne aczkolwiek miałbym obawy czy gość nie naciąga.
  • Odpowiedz
@thomekh: Bardzo możliwe, że naciąga. Jakby nie bylo jest biznesmenem, ma kanał na YT także musi też chłop zarobić. A skoro mu schodzą to znaczy, że cena jest w sam raz. Z wieloma produktami tak jest. Jak jest popyt to można windować cenę.

Czytałem dużo pozytywnych opinii o szklankach od Norlana (te które zamówiłem). Może nie że są pancerne, ale że właśnie fajnie wyciągają zapach, niwelują pieprzność i whisky się w
  • Odpowiedz
@thomekh: Oceny mają bardzo dobre. Za $40 to zdaje się, że dostajesz dwie :). Jedyny minus to fakt, że są bardzo delikatne, bo są dwie ścianki szkła i nawet kostką lodu można je uszkodzić. Mi względnie to nie będzie przeszkadzać bo do lodu mam solidne szklanki z grubym dnem. Te będą do picia na czyściutko.
  • Odpowiedz