Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, mam w planach otworzyć knajpę z burgerami w Zakopanem, szukam nazwy dla lokalu, pomożecie?
Myślałem nad "Texas hold damn burgers" (nawiązanie do pokera), ale trochę przy długie. Jeżeli ktoś z największą inwencją się tu wybiera to chętnie wynagrodzę go darmową wyżerką, nawet na czas pobytu (max do 14 dni).

#jedzenie #rozdajo #pomocy
  • 66
  • Odpowiedz
@FiFaFoFum: ZAKOHAMburger
Burgerownia
Halny Burger
Dobry BURGER
Burgerista
Burgerlove w Zakopanem

Ale jesli nie zależy wam aż tak bardzo na „oryginalnej” nazwie to proponuje coś pospolitego ale tak żeby zapadało ludziom w pamięć. Ze jak pomyślą o waszym burgerku to pomysla odrazu o swojskiej nazwie knajpy.
Coś w stylu „Burger u Miecia” albo „burgery baśki”.
Tak ze jak ludzie będą głodni to będą mówić ze najlepsze burgery to u miecia i
  • Odpowiedz
@Varnug: No w zwykłej burgerowni alko może nie jest tak potrzebne ale w takim miejscu turystycznym jak Zakopane koniecznie. Jednak turyści o wiele rzadziej wpadają tylko szybko coś zjeść a częściej siedzą dluzej co sprzyja piciu xD To może po prostu „Burger i flasecka”, albo chlyb z bycka i flasecka. Lepiej chlyb zastąpić gwarowym zamiennikiem bułki ale nie wiem jak to jest i czy będzie pasować. To BB to trochę mi
  • Odpowiedz
@FiFaFoFum może Wołowa Wspinaczka (tu by był alternatywnie akronim WW do użycia)

Albo jak ci się podobał tamten pomysł z bułecką to podrasować do "Zakopana Bułecka" albo "Zakopane Bułecki" ale to drugie mimo że zawiera nazwę miasta to tak słabiej imo brzmi
  • Odpowiedz
@Varnug: Coś w stylu kukialka i flasecka czy po prostu bułka i flasecka czy jak tam wyzej ktoś zaproponował „bulecka i flasecka”
  • Odpowiedz