Wpis z mikrobloga

Hejuwa, dziś opowiem wam o bardzo niedocenianej grze: Heroes of hammerwatch.
Sam o grze usłyszałem stosunkowo niedawno, bo w momencie, gdy została zapowiedziana edycja kompletna na #nintendoswitch - wtedy też postanowiłem pobrać grę na pc i wsiąkłem.

Gra może wygląda na prostą, a graficznie nie porywa, ale pod tą warstwą mamy niesamowicie złożoną i pełną najróżniejszych mechanik produkcję!

Hoh to przedstawiciel gier hns i roguelike. Rozpoczynamy w zrujnowanym mieście. Po krótkim rozeznaniu ruszamy do kopalni by ubić parę stworów. W kopalni zbieramy gold i ore, aby ulepszać nasze miasto. W kopalni też giniemy. Często giniemy. Gra ma bardzo wysoki próg wejścia i jest trudna. Najwspanialsze jest jednak to, że jeśli damy grze szanse i zacisniemy pieści, to nasza postać z biegiem czasu staje się prawdziwa maszyna do zabijania!

Nasza postać? A konkretnie 7 najróżniejszych klas! Każda ze swoimi własnymi umiejętnościami pasywnymi i aktywnymi!

Nasze postaci możemy wzmacniać ulepszeniami u kowala, budowaniem pomników, które dają nam najróżniejsze bonusy i zwiększaniem statystyk wygrywając walki na arenie.

W grze istnieje system tzw. Niekończącego się progresu. Po przejściu gry odblokowuję nam się tryb ng+ a kazde kolejne przejście zwiększa nam max lvl o 5. Grać i rozwijać naszą postać możemy więc w nieskończoność.

Jest tego dużo, dużo, dużo więcej, dużo więcej rozwoju postaci, dużo więcej znajdzie, dużo więcej grindu. Sprawdźcie zresztą sami. Polecam! :)

#gry #przemyslenia #heroesofhammerwatch
E.....n - Hejuwa, dziś opowiem wam o bardzo niedocenianej grze: Heroes of hammerwatch...

źródło: comment_1595415876dcZd2CrypHMpRg6ihNyXnF.jpg

Pobierz
  • 3
@Exxan: No cóż. Gra dobra ale jednak nie lubię kupować tej samej gry 2 razy. Poza tym nie wiem czy grałeś w oryginalny Hammerwatch którego kontynuacją jest ta gra.