Wpis z mikrobloga

Wpadłem po długiej nieobecności i widzę, że wciąż te same osoby nie potrafią zrozumieć o co chodzi z tym bitcoinem, a naparzają w klawiaturę już ładnych parę lat :). O ile czasem uda się przeczytać jakąś konstruktywną krytykę, o tyle 99% to jakieś rozpaczliwe wołanie o uwagę bez ładu i składu. Ciągle te same zarzuty - nikt nie używa, brak adopcji, zero progresu... Szkoda strzępić klawiatury, na szczęście filmik poniżej daje argumenty zrozumiałe nawet dla mojej ośmioletniej córki, mam nadzieję że i wykopowi eksperci zauważą pewną analogie, tym bardziej że poświęcają czemuś co ich zdaniem nie działa już wiele lat, aż ciarki przechodzą na myśl jak bardzo można marnować życie na własne życzenie...

30 minut ale warto. Angielski to chyba żadna bariera...
#bitcoin #kryptowaluty
  • 10
@blacktyg3r: Siedzisz tutaj tyle i dalej nie rozumiesz, że to nie są ludzie, którzy mogą zostać do czegokolwiek przekonani. To są etatowi trole, psychole itd. Wystarczy sobie przypomnieć jak skiter szalał.

Ja sobie właśnie popijam drink bezalkoholowy z imbirem i czuję się świetnie.
@blacktyg3r: Widzisz jakie to debilstwo? Żaden z nich nie obejrzał. Za to dostałeś sensowne kontrargumenty typu "lol" i "xd". Nie ma co strzępić ryja. Zajebisty odcinek, choć Andres już dawno temu to tłumaczył. Warty obejrzenia. Założę się że nikt nie włączył. Przecież oni wszystko wiedzą sami zawsze z góry najlepiej. Poziom expert w każdej dziedzinie na każdy temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni mają kogoś słuchać? Że