Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
O co tu może chodzić? Szukają kasy z mandatów czy ki wuj? Od kiedy się urodziłem ta uliczka służyła za parking i do dzisiaj wszystko było ok, nawet się przeszedłem sprawdzić, czy jakiś debil nie dostawił rano zakazu, ale nie. Podobno śmigali między autami jak na amfie, wypisując te świstki na prawo i lewo wszystkim stojącym. Rozumiem mandat za zbyt wąski chodnik do przejścia, ale ten zarzut zabił mi klina. Jeszcze gdyby nie remontowali sąsiedniej ulicy i było by naprawdę gdzie parkować, to może bym zrozumiał.
Jutro ludzie z mojego bloku będą dzwonić do szełemeja, co to za zjeby tu biegały.
Ktoś coś z milicji wie o co kaman?

#walbrzych #policja ##!$%@? #parkowanie
Kulek1981 - O co tu może chodzić? Szukają kasy z mandatów czy ki wuj? Od kiedy się ur...

źródło: comment_15953493258trd5crIsboTjbLC5ZmL08.jpg

Pobierz
  • 11
@Kulek1981 #!$%@? dziwne. Chodnik nie zastawiony wiec bylo 1,5 m dla pieszych, zakazu brak, a zaznaczyli że złamane warunki-stanąłeś na chodniku wszystkimi 4 kołami lub tylną osią zamiast przednią? Albo na ulicy nie zrobiło się za mało miejsca dla samochodów i ktoś miał trudność przejechać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thewickerman88: Nie mam pojęcia. Do dzisiaj, od kiedy żyję, ludzie parkowali tu w ten sposób. A to nie mój mandat, ja tylko pstryknąłem mu fotę i porozmawiałem z mieszkańcami bloku co myślą. A ten co mu kartkę wsadzili, zatrzymał się normalnie, jak na tą ulicę. Przejście chodnikiem jest, przejazd ulicą taki jak zwykle.
Tam zawsze jest #!$%@? żeby przejechać. Raczej nie ma opcji, żeby wjeżdżając odrobinę na chodnik zostawić 1,5m przejścia. Plus trzeba pamiętać, że musi tam wjechać np śmieciarka. Wystarczy, że rano miała problem i zgłosili to- wtedy przyjechał patrol i wszystkich jak leci z chodnika obdarowali blankietami. Niedaleko znajomy miał podobną sytuację, jeżeli chodzi o Piaskową to z parkowaniem nie jest lekko. Dodatkowo trzeba pamiętać, że w razie niemca musi być swobodny dojazd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Machado: Do dzisiaj przejazd był, mieszkam nisko to widzę że karetki czy straż jadą ciasno, ale jadą. Jeżeli dobrze pamiętam tylko raz kilka lat temu jakiś debil zablokował przejazd, ale nawet wtedy, milicja się nie pojawiła.
Wydaje mi się, że jakaś gruba dupa bez auta miała problem, bo nawet kobiety z wózkami rozumieją sytuację parkingową w tym rejonie.
Szkoda że debile w zarządzie nie mają wystarczająco dużo czasu, by wpaść na