Wpis z mikrobloga

  • 30
@wrocilem_bo nie, nie wiem, jakies dziwne madrosci masz. Po prostu bawia mnie ludzie przerazeni brakiem rekawiczek w gastronomi kiedy rekawiczki przynosza efekt odwrotny do zamiezonego. Jedzenie zawsze robilo sie i robi sie golymi rekami bo tak jest najsprawniej i najczybciej. Zapytaj babki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PennnyS: ja tam rok pracowałem w maku, spoko było całkiem, dużo fajnych ludzi poznałem, zakumplowalem się nawet z menagerami więc jak nie było co robić to przerwa na fajkę była grana
  • Odpowiedz
@Micros: to ja Ci tylko mowie, ze majac takie porownanie jakie mam stwierdzam, ze mac byl najgorszy, bo wczesniej chciales pojechac mlodego retorycznym pytaniem czy go robienie kanapek zmeczylo. Jesli uznajesz, ze to spoko warunki do zycia, ze Cie jebia jak szmate to spoko, nie moja sprawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PennnyS: bardzo szanuję, dzięki mirku za przepysznego McRoyala którego #!$%@?łem pół godziny temu.
  • Odpowiedz
@pennyS pytanie tak kompletnie z ciekawości, czy pracując tam widziałeś rzeczy, które spowodowały, ze już tamtejszego jedzenia byś nie tknął? Zastanawia mnie to czy po prostu w takich sieciówkach przestrzega się pewnych zasad itd czy kompletnie maja to w dupie i np nie wymieniają oleju do frytek, czy to tylko siedzi w mojej głowie? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
z tym siadaniem i udawaniem roboty to chyba ewenement w polsce i firmach zagranica gdzie menedzerami sa polacy.


@tomislawniepelka: To swoją drogą, ale to też strategia mcd na całym świecie- mają urojone straty jeśli pracownik nic nie robi.
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie to czy po prostu w takich sieciówkach przestrzega się pewnych zasad itd czy kompletnie maja to w dupie i np nie wymieniają oleju do frytek, czy to tylko siedzi w mojej głowie? ¯\(ツ)/¯


@Pink_Flamingo: Jedzenie w Mcd jest niezdrowe i to słabe miejsce pracy, ale higieny i zasad HCCP się trzymają, wszelkie patologie są rzadzsze niż w innych miejscach. Hamburgery mogą stać tylko określoną ilość czasu, a potem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Pink_Flamingo Olej do frytek jest wymieniany także nie ma się o co martwić, tak samo masz opiski na opakowaniach prawie że każdej rzeczy do której godziny może być zdatna do użytku. Następnie się wywala i spisuje na straty. Tylko czując codziennie ten smród z kanapek bo zapachem bym tego nie nazwał przechodzi mi ochota na jedzenie tego
  • Odpowiedz