Wpis z mikrobloga

@wszystkie_loginy_zajete: @Gomusss: Może najpierw się wygearuję, aż tak jeszcze w walucie nie pływam... xD Późno zacząłem cholera, jakbym od początku grał to by inaczej wyglądało

W poprzedniej lidze skończylem z jakimiś 300 exami i w sumie wywaliłem drugie tyle na stacked decki, zabawa była wyborna. xD
  • Odpowiedz
@Gomusss: Nie lubię się bawić w ten sposób, w sensie przez discorda się zgrywać z ludźmi... Mogliby zrobić normalnie handlowanie #!$%@? tak jak jest handlowanie bestiami :/ A tak to sam sobie craftuję. Wczoraj np. udało mi się wbić exploda i usunąć obydwa prefixy poza explodem. :D

No i zrobiłem też sobie prefect res ring, zawsze o takim marzyłem, 209 resów, ah.
H.....e - @Gomusss: Nie lubię się bawić w ten sposób, w sensie przez discorda się zgr...

źródło: comment_1595330607PPm8DsH5jTvpuppZVkIX2N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hedage: Mi się powoli odechciewa cokolwiek robić na tej lidze, bo craft to straszny zjadacz czasu. Teraz co najwyżej bawię się rolowanie sobie itemów niż cokolowiek na sprzedaż
  • Odpowiedz
@Gomusss: Ano zjadacz trochę, dlatego ja też w sumie jakoś się nie skupiam na tym specjalnie. Biegam sobie mapki casualowo, alch and go, farmię conquerorów i sirusa, a nasionka wpadają przy okazji. Po drodze zbieram sobie burialsy i jak się nazbiera z 20 to robię sobie mały maraton juiced burialsów i jakoś leci. :D
  • Odpowiedz
@Hedage: Jak brakuje Ci hajsu to wyciągnij tier11 i 12 mapy, przebiegnij się przez godzinkę po seedy i #!$%@? je, w godzinę można spokojnie 800 seedow zebrać i #!$%@? za gruby hajs
  • Odpowiedz