Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?łem sobie życie w zaledwie kilka miesięcy. Do czasu koronawirusa miałem spokojną, ale nierozwojową pracę. Od tak, zwykła produkcja ale z rodzinną atmosferą, grille u szefa, płaca 30% wyższa niż u konkurencji, często wolne, narzeczona piętro wyżej, sami kumple, ogólnie bajka. Pracowałem tam już kilka lat, celowałem w kupno mieszkania, żyłem jak pączek w maśle. Ale w nowym roku chciałem coś zmienić, troche mnie wkurzało że skończyłem studia a od 19 roku życia pracuje w tej samej firmie, chciałem coś spróbować, coś zmienić w życiu więc zacząłem szukać pracy bardziej wymagającej, po kilku tygodniach się udało i trafiłem do "międzynarodowej korporacji". Od początku zaczeły się schody, płaca poszła w dół, ale byłem na to przygotowany, za to atmosfera wyścigu szczurów mnie zaskoczyła i troche stłamsiła. Ale już na koronawirusa nie byłem przygotowany, 2 miesiące i koniec przygody, wylądowałem na bezrobociu i mocno się to na mnie odbiło. Nie mogąc znaleźc pracy coraz częściej pojawiał się alkohol, potem hazard, w 3 tygodnie przerąbałem 50 tys. Narzeczona jak się o tym dowiedziała zerwała ze mną, w akcie desperacji zacząłem chodzić na dziwki, co skończyło się dla mnie chorobą weneryczną, którą odkryłem jak narzeczona do mnie wróciła, zarażając ją. Tak, dobrze czytacie, w 2 miesiące koronawirusa #!$%@?łem sobie życie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f16a63883e35d1fc753beba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[==================......................] 45% (105zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania: Mówiłem, że to gówno zniszczy wiele żyć, które nie będą tym gównem zarażone.

A tak w ogóle to dzięki - Twoja historia uświadomiła mi, że nie mam co szukać więcej i bardziej tylko cieszyć się co mam. Bo mam dobrze. A wczoraj rozkminiałem, że nieambitny jestem i 5 lat siedzę w jednej firmie za 4k do ręki.

Ale nie martw się. Moja mama ma miliony długu ale się pozbierała. Dasz