Wpis z mikrobloga

  • 3725
Mirki i Mirabelki - dość chamstwa!
Idę z tym do płokułatuły!

Słowem wstępu - mieszkam na wsi, ogarniam sobie powoli grunt, drzewka, ogródek, mała rozporóweczka. Wychodzę z psem na dwór i coś jest nie halo. Chwila otrzeźwienia, nosz #!$%@? krowy, znowu krowy! Zniszczony basen, zniszczony ogródek, wszędzie ślady #!$%@? bydła. Właściciel odrzuca połączenia? No trudno, dryń dryń, panie policjancie? Zniszczenie mienia chcę zgłosić!

Będę informować na bieżąco co i jak.

Wiecej zdjęć niżej.
Waderra - Mirki i Mirabelki - dość chamstwa!
Idę z tym do płokułatuły!

Słowem wstępu...

źródło: comment_1595303377hVdFFWz4KHNoN9USmuBoGC.jpg

Pobierz
  • 206
  • Odpowiedz
zachowania w mieście nieakceptowalne


@masz_fajne_donice: Nie ma czegoś takiego, mieszkańców wsi obowiązują dokładne takie same zasady współżycia społecznego co mieszkańców miast. Jedna z nich to "nie niszcz czyjejś własności". Patologia wszędzie ma problemy z dostosowaniem się; patologia wiejska uwielbiła sobie racjonalizację patologicznych zachowań argumentem "bo tu jest wieś i można". Nie, nie można
  • Odpowiedz
@costelo: No tak i tym sposobem ludzie w nocy robią opryski bo tak na roli się pracuje a ludzie policję wzywają.
Skargi zgłaszają że kombajn im kurzy pod nosem.
Skargi, że zwierzęta im śmierdzą.

I co powiesz jak dziki ci zryją działkę? Będziesz do myśliwych szedł o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dyzmund: Też jestem ze wsi i jak przychodziłam na początku po koty do sterylizacji to sąsiedzi bali się, że im zabiorę interwencyjnie bydło, świnki, kury.
  • Odpowiedz
@Twinkle: O hui xDDD Musiało nie byc Ci lekko na początku... W sumie uświadomiłaś mi jakiego mamy zajebistego weta xDD W cholerę czasu spędza z ludzmi zeby im wszystko na spokojnie wytłumaczyć xDDDD Mnie by szlak trafił xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dyzmund: U nas wet przyjeżdża raz do roku na szczepienia, ale tylko psów i na kontrolę zwierząt gospodarskich. No oczywiście jak ja nie zauważę to nie zauważy nikt.
  • Odpowiedz