Wpis z mikrobloga

To hymn kazdego niewolnika ktory pozniej w obozie koncetracyjnym wkreca srubki za miske kaszy dla rasy panow. Musisz sobie wbic do glowy ze na tej planecie albo walczysz i zyjesz albo nie walczysz i zdychasz.


@RubinWwa: oj tak tak byczq +1

Każda wojna to jeden wielki biznes, ktory może istnieć tylko i wyłącznie dzięki takim „patriotom”, którzy na to pozwalają i bez cienia refleksji pójdą bić wroga bo ktoś im
  • Odpowiedz
@waskizlo: Ogladales hunger games? No, to tak generalnie wyglada zycie na tej planecie. To ze ty sobie zrobisz "cien refleksji", oznaczac bedzie tylko ze pojdziesz do piachu razem ze swoim genialnymi przemysleniami, bo wykorzysta to ktos bez zadnych gownoteorii, a walka bedzie trwac dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RubinWwa: nie przerosła mnie tylko jest zabawna xD

W czasie gdy Ty będziesz się koncentrował na biciu wroga i walce w sumie o #!$%@? wie co, mądrzejsze głowy od Ciebie będą robiły na tym tłusty biznes. Spójrz na dorobek Niemiec po IIWŚ, frajerzy szli się strzelać w międzyczasie taki Siemens, Bayer czy BMW robili co trzeba i ustawili się na lata do przodu.

A p0laczki co? Ano gówno, jak zawsze dumni nie wiadomo z czego. Chyba z tego że ubili triumfalnie wroga tak się osłabiając żeby potem iść pod but ruska. A potem odkupować #!$%@? niemieckie passaty i jezdzic pracowac do niemca
  • Odpowiedz
@waskizlo: nie wiem co ty bredzisz, to jakis stos urojen pomieszany z ignorancja historyczna typowego nieuka, jakiś bełkot totalnie niezwiązany z tematem, fakt ze BMW Bayern i Siemens istnieją wynika tylko i wylacznie z tego że SSmanni i Wehrmacht tytanicznym wysiłkiem w ciezkiej walce spowolnili pochód sowietów, i Niemcy zostały podbite w połowie przez aliantów którzy hołdują zasadom wolnego rynku.
Do ciebie nie dociera że ostatecznie o rzeczywistosci w ktorej
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Słuchaj no Panie uczony, ani ja ani OP wrzucający tego mema nie neguje tego, że jak to nazwałeś działania wojenne mają miejsce i, że kształtują naszą rzeczywistości. To jest przecież #!$%@? oczywiste.

Natomiast (przynajmniej mi) chodzi o to, że życie mamy niestety jedno, i oddawanie go w walce w imię jakichś wyższych idei, bo ktoś gdzieś tam na górze stwierdził, że będziemy się bić z państwem A, albo, w
  • Odpowiedz
@waskizlo: Przed chwilą twierdziłeś że wojna to tylko biznes i jedynie frajerzy umierają na niej, a teraz nagle że no faktycznie działania wojenne kształtują naszą rzeczywistość i to przecież oczywiste XDDDD
Piekna masakra wykopka, podręcznikowa wręcz xD

A teraz sie zastanów sie co sie stanie z twoja "obroną bliskich i siebie" i "uciekaniem w bezpieczne miejsce" jak dobrze zorganizowana grupa ludzi którzy współpracują ze sobą (czyli wroga armia) cię spotka SAMEGO bo ty przeciez nie jestes frajerem żeby dać sie zaciagnac gdzies, zgadnij co ci zrobia xDD
Poklepią po pleckach mówiąc heh ale ty jestes mądry nie dałes sie wciagnac w wojnę, kurde i jeszcze uciekales jak szczur?
Czy jednak powiedza ze teraz my mamy broń i twój kraj i twój dom i wszystko co posiadasz, ale przynajmniej nie zginąłeś w okopie tylko mozesz teraz ogladac jak ci gwalcimy zonę matkę i zabijamy ci dzieci, gratuluje madrego
  • Odpowiedz
@RubinWwa: Ehhh, no ogólnie ta dyskusja nie ma zbytnio sensu skoro dla Ciebie wszystko jest czarne lub białe, 0 albo 1.
W sumie to nawet spoko być tak prostolinijnym, nie trzeba za dużo rozmyślać na żaden temat, po prostu „jest tak bo tak ma być” i #!$%@?.

Byłeś w wojsku albo jesteś zawodowym może?
  • Odpowiedz
@waskizlo: Tu nie ma żadnej dyskusji ty się blaznisz i wypisujesz debilizmy

A znaczenie ma takie Panie Profesorze, że skoro jesteś taki pro-wojenny to idź na zawodowego i zacznij jeździć na misje


XDDDDDDDD gdzie ja ci napisalem przyglupku ze wojna jest super?
  • Odpowiedz