Wpis z mikrobloga

Jeżeli udałaby się weryfikacja, to mogło być naprawdę ciekawe AMA. Ale oczywiście uwielbiające wolnośc słowa, pluralizm, brak cenzury, brak manipulacji wykopki, które każdego dnia walczą o to, aby w konflikcie/dyskusji wypowiedziały się dwie strony, zakopały bez czytania. Bo padło słowo klucz: ISLAM nie w tym kontekście, który zgodny jest z ich światopoglądem.

#wykopconent #cotewykopkitojanawetnie
  • 16
@ulv-: zacytuj jedną ciekawą odpowiedź na pytanie. Poza tym czy bycie muzułmaninem jakoś go wyróżnia? Jest ich setki milionów na świecie. Mnie temat nie interesuje.
@deyna: ale mnie interesuje. poza tym, jechanie po Islamie w każdym możliwym znalezisku powinno być zrównoważone możliwością wypowiedzenia się osoby z tego środowiska. tego wymaga OBIEKTYWNOŚĆ. nie sądzisz?
@ulv-: ale ty ciągle o tym islamie. Ja po prostu uważam, że to AMA się nie nadaje do niczego, bo autor nie potrafi sensownie i ciekawie udzielać odpowiedzi. To nie ma nic wspólnego z islamem.
@deyna: z tym, że AMA nie zostało zakopane przez nieciekawe odpowiedzi, a przez to, że - jak to napisał jeden z wykopków - "szmatogłowy" pisze o Islamie i chce rozwiewać mity.
@deyna: nie zdążył rozwiać żadnego. poza tym liczba pytań o to czy jest terrorystą, czy bierze socjal i innych w ten deseń, wystawia świetną cenzurkę "wolnościosłowym" wykopkom.
@ulv-: czasem przeglądam, nie interesują mnie tematy typu palenie kościołów lub oblewanie ludzi kwasem, a rzadko coś innego jest o islamie
@deyna: to poczytaj czasem inne znaleziska niż te dodane z euroislam, frondy czy wpolityce. kwasu, palonych kościołów i innych nie powinieneś uświadczyć.