Wpis z mikrobloga

Od końcówki kwietnia jestem na diecie i w dół poszło już 18kg. Myślicie, że dla osoby mocno otyłej -6kg miesięcznie jest odpowiednim tempem żeby skóra nie zaczęła wisieć? Zacząłem basen i teraz zacznę treningi na siłowni typowo siłowy
#dieta
  • 8
@parampampampam: ile masz lat, od jakiej wagi zacząłeś? Ja chudnę, uśredniając, po jakieś 5kg miesięcznie i już skóra zaczyna obwisać. Co prawda niewiele, dużo mniej, niż można by przypuszczać - bo zrzuciłem już 85kg, ale jeszcze 55 przede mną, więc nawet nie myślę o tym, co będzie. Będzie, co będzie, w razie czego wytnie się nadmiar.
@parampampampam: no to ze 177 skóra może wisieć, ale jak masz 20 lat, to masz dużą szansę na to, że jednak uda się bez dużych zwisów, myślę, że 6kg to dobre tempo, szczególnie przy Twoim wieku. Ja zrzuciłem 85kg i nieco już wisi, ale jestem ponad 2x starszy no i w większym tempie momentami idę (a momentami w mniejszym, średnio się utrzymuje to 5kg)
@parampampampam: nie mam pojęcia, szczerze, nie sądzę. Ale nie dowiesz się, jak nie sprawdzisz :) Ja miałem różne przerwy, z różnych przyczyn, szczególnie na początku - nie pomogło mi to. No ale ja jestem ponad dwa razy starszy, Twoja skóra może reagować całkiem inaczej, czego Ci życzę.