Wpis z mikrobloga

Czas spojrzeć na podłogę. Pozbywamy się siedzeń i dywaników. Siedzenia są masakrycznie ciężkie. Dobrze, że to kabriolet bo inaczej ciężko by się je wyciągało.

Foto

Widok na stronę pasażera. Na progu znajduje się wiązka przewodów. Zakryta jest metalową listwą. Tu już zdjęta

Foto

Podstawka pod nogę pęknięta idzie do wymiany. Trzeba też od niej odkleić kawałek dywaniku. Szpachelka w ruch i poszło.

Foto

Zaglądamy pod maty wygłuszające i już wiadomo, że żarty się skończyły.

Foto

Foto

Jeszcze więcej rdzy

Foto

Foto

Podejrzewam, że auto musiało zostać zalane i odstać sobie spory czas

Foto

Foto

Widok na to co znajduje się za pedałami

Foto

Foto

Foto

Tutaj częściowo rozbrojona przegródka. Idzie oczywiście do wyjęcia.

Foto

Trochę obskrobana podłoga. Widać płaty rdzy :)

Foto

Trochę się zawiodłem na tej podłodze. Nie spodziewałem się takiej masakry. Diagnoza mogła być tylko jedna wymiana praktycznie całej przedniej podłogi. Dosyć kosztowny i pracochłonny proces. Ciężko było się zebrać i wziąć za pracę ;)

Na koniec widok na przednią szybę ;)

#samochody #auta #samochodybonners #odnawiajzgarage
Pobierz Garage - Czas spojrzeć na podłogę. Pozbywamy się siedzeń i dywaników. Siedzenia są ma...
źródło: comment_rdiV7UwnBYazK60mc5nFmT2MgENGo3EJ.jpg
  • 6
@Pustulka: @NocnyMarek: @Espo: Jeżeli mamy do czynienia ze zdrowym pojazdem i chcemy go przemalować, wyczyścić do gołej blachy wyjąć silnik i jakieś drobne prace to około 10-12 tys. Jak jakieś mniejsze auto to mniej. Ja używam najlepszych dwuwarstwowych lakierów, które swoje kosztują. Nie ryzykuję z tańszymi. Gdy mamy do czynienia z blacharką, koszty oczywiście rosną. Jeżeli chodzi o czas trudno oszacować. Właściciel na pewno musi się uzbroić w cierpliwość.
@Garage: O kurde ale można się przejechać na takiej podłodze. Dopóki mat nie zerwałeś wyglądało wszystko ok. Ten jasny kolor we wnętrzu jakoś znacznie bardziej mi pasuje do tego samochodu niż ta ciemna zieleń.