Wpis z mikrobloga

Siemano. Co polecacie na egzamin na prawo jazdy, wiadomo nie żeby się naćpać czy porobić ale zredukować wszechobecny stres który towarzyszył większości negatywnych wyników. Słyszałem, że niektórzy stosowali niewielkie ilości alpry. Z benzo mam doświadczenie z przeszłości i wiem co, w jakiej ilości i jak na mnie działa więc na spokojnie. Co myślicie?
#narkotykizawszespoko #narkotyki
  • 13
  • Odpowiedz
@86minut: Jak @rebah: wspomniał, setkę i galaretkę. Można też grzybki, ale tylko na wejściu - pierwsza godzina, żeby kolory były (wyostrzają się zmysły). Pamiętaj żeby poczęstować egzaminatora, jak jest spoko ziomek i w temacie, to od razu zaliczy, a jak nie, to powiesz, że żartowałeś.
  • Odpowiedz
@86minut: Posmaruj twarz maścią ichtiolową to egzaminator pomyśli, że jesteś murzynem i będzie bał się dyskryminacji mniejszości. Przy okazji jak masz ja twarzy czyraki to Ci ropę wyciągnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zbonszyn Chłopie xD mój kuzyn zdawał w 01 i dostał benzo przed egzaminem od kolegi co też wtedy zdawał, i było to wtedy powszechne, łudź się dalej, że dragi istnieją dopiero od wczoraj
  • Odpowiedz
@86minut: no i co w związku z tym? Nie #!$%@? mi jakbyś był Shulginem. Czasami warto położyć uszy i wziąć nauki. Powodzenia na prawku - ja się prawie zesrałem ze stresu, ale zdałem.
  • Odpowiedz