Wpis z mikrobloga

Wy naprawdę nie możecie tego zrozumieć. No, po prostu jest to nie do zaakceptowania. PiS wygrywa przez pogardę jaką reprezentują „liberalni” wyborcy, wobec wyborców „konserwatywnych”. Naprawdę nie możecie zaakceptować tego, że to wasze wpisy, pełne nienawiści i pogardy, wobec tych którzy głosują, czy choćby rozważają głosowanie na PiS jeszcze bardziej ich jednoczy. „Bo na PiS głosują tylko idioci, wiesniacy, ludzie gorzej wykształceni, amoralni, biedni, i ci którzy dali się kupić za 500zl” tak długo jak będziecie w to wierzyć, tak długo PiS będzie wygrywał. Czujecie się lepsi od wyborców PiSu i przez to przegrywacie XD teraz jest wielki kwik i TRZASK (ale pękających dup na fb). Gratulujemy Wam wszystkim... Przeżyliście już szósty z rzędu koniec demokracji w Polsce, w tym cztery duże. Demokracja to wybór narodu jako suwerena.
No chyba, że wygrywa PiS, to wtedy biedota się sprzedała za pińcet plus, bo nie rozumie że się niszczy demokracje w Polsce. XD
PS. W drugiej turze nie głosowałam, bo nie było na kogo :D
#wybory #polityka
  • 14
  • Odpowiedz
  • 6
No spoko ale badania mówią jasno więc nie wiem o czym gadamy, że na PiS nie głosuje wieś i starzy ludzie?
  • Odpowiedz
@paniswiata wyborcy konserwatywni nie gardzą wyborcami liberalnymi. Ostatnio jak powiedziałem starszej pani w tramwaju, że głosuję na Trzaskowskiego, zaprosiła mnie do siebie na kompot i dała mi egzemplarz Polski Moich Marzeń Kaczyńskiego, żebym jeszcze raz się zastanowił. Taki poziom reprezentują wyborcy PiS, naprawdę.
  • Odpowiedz
@Kriegs: z tym że wyborcy Platformy są inteligentniejsi czy mądrzejsi to nie do końca się zgodzę. Również większość wyborców PO daje się manipulować i kupować propaganda. Normalnie inteligentny człowiek sięga wstecz i mówi " sprawdzam " a więc przypomnijmy sobie 8 lat za PO-PSL gdzie już daliscie się na tacy pisowi przez liczne afery , bezsensowne i totalnie głupie narracje czy zachowania.
  • Odpowiedz
@paniswiata Wskaźnik siania nienawiści był zdecydowanie większy po stronie elektoratu PiS'u.
Nawet, gdyby przypadków szyderstwa z wyborców PiS'u by nie było, to #tvpis by je znalazło.
Normalnie jakbyś się wczoraj obudziła.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: pisze to jako osoba bezstronna, i tak. Uważam, że jedni i drudzy sieją nienawiść, ale wejdź na fb i popatrz co teraz piszą zwiedzeni wyborcy Trzaskowskiego i na czym się opierają XD
  • Odpowiedz
  • 4
@paniswiata intelektu i mądrości nie zmierzysz nigdy. Za to w ekonometrii często, by to jakkolwiek zastąpić używasz chociażby ilości lat edukacji. Symetrystycznej papki nawet nie skomentuję xD ja wybierałem w I turze kandydata spoza grona PAD-RT, ale jestem na tyle doedukowany w temacie by powiedzieć, że afery PO przy aferach PiSu to małe piwo.

Urywam bo nie chce mi się gadać o polityce świeżo po wyborach
  • Odpowiedz
@paniswiata No i co w związku z tym? Jeśli ludzie będą siedzieć jak mysz pod miotłą, to nikt nie zauważy kolejnych komórek państwa pożartych przez pis. To jak walka Dawida z Goliatem, ale niestety okrutny faworyt tym razem bije Dawida bezkarnie.
  • Odpowiedz
@paniswiata: Wczorajsi wyborcy opozycyjni też są tylko ludźmi, trochę bardziej statystycznie ogarniętymi od tych Dudy, ale to wciąż ludzie. Nie wymagaj od zwykłego człowieka taktycznego podejścia. Najlepsze jest to, że racja stoi po stronie tych, którzy mówią o gorzej wykształcanych wyborców pisu, a ci drudzy tylko ze względu na swe ograniczenie mogą dehumanizować mniejszości i życzyć innym śmierci.
  • Odpowiedz
@paniswiata: ja glosowalem na trzaska, nie czuje sie przegranym... z checia obejrzę ból ludzi ktorych osobiscie znam a ktorzy beda narzekac za jakis czas ze dupa boli... bo PiS ich wyruchal cytujac klasyka... Kazdy normalny czlowiek z mala dzialalnoscia #!$%@? za granicę. PiS zeby to zalatac i chapac piniadze musial by z UE wyjsc. A drukowanie pieniedzy prowadzi do jednego, dlatego tylko dolar euro,
  • Odpowiedz