Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kapuczina_corki_somsiada: w Decathlonie coś przymierz, na ogół mają w miarę trwały sprzęt. Kupiłem jakieś niskie za 150 zł jako robocze i trzymają się już że 2 lata. Ale zastanów się czy nie dołożyć trochę i kupić coś fajnego w prawdziwym sklepie ze sprzętem. Tutaj już trzeba trochę więcej przymierzać bo każdy producent ma inne kopyto, mnie np super pasuje Scarpa. Ale kupiłem też hawagi wysokie skórzane i to jest bajka,
  • Odpowiedz
@pigoku: o butach skórzanych myślałbym raczej planując mocno deszczowe i zimowe warunki, a takich unikam. Te Elbrusy powyżej to coś, w co generalnie celuję. Decathlon ma podobne, ale ostatnio cierpią na niedobory wszystkiego przez tę pandemię. Jak parę dni temu byłem u nich to za głowę się złapałem jak przebrany towar ze wszystkiego mają. Nawet głupiego światełka do roweru kupić nie mogłem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: bardzo możliwe. imo niedopracowanie szczegółów to główny problem decathlonu. Zawsze mam problemy z jakimiś pierdołami. W spodniach źle wycięty krok, w plecaku wysuwa się stelaż i kieszenie boczne są pomyślane z dupy, kurtki "turystyczne" nie mają ściągacza na dole, buty zawsze mają jakiś defekt, koszulki po jednym praniu potrafią się zmniejszyć o 2 rozmiary.
Dlatego nic poza skarpetami i izotonikiem już tam nie kupię( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
imo niedopracowanie szczegółów to główny problem decathlonu


@MojWlasciciel: na czymś muszą oszczędzać. Niższa cena nigdy nie bierze się z wielkoduszności sklepu. W tym przypadku ratuje ich jednak dobry system reklamacji, bo ktoś wyżej pewnie zrozumiał, że takie podejście wyjdzie lepiej w opinii.
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: Będąc w Decu rzuć okiem również na ich ofertę butów typowo trailowych - mają całą kategorię. Wiele osób chwali te ich traile, a do Twoich zastosowań powinny się idealnie nadać.
W podobnych pieniądzach możesz polować na oferty wyprzedażowe Merrelli. Sam za niecałe 300zł znalazłem rok temu na jakimś 8a czy innym Skalniku model MOAB II i jestem zachwycony.
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: dalej stoję na stanowisku, żeby przejść się do jakiegoś sklepu górskiego, macie tam skalnika czy coś, przymierzysz buta firmy, która robi buty to poczujesz różnicę w stosunku do takiego, co ma markę wspólną z namiotami, scyzorykami i patyczkami do dłubania w uchu ;-)
Patrzyłem teraz i mam quechua arpenaz z deca i chodzę w nich na roboty albo czasem gdzieś po chaszczach, i gdybym potrzebował porządnego niskiego buta do
  • Odpowiedz