Wpis z mikrobloga

Te śmieszne teksty, że "gdyby Hołownia wszedł do drugiej tury to by wygrał". Żałosny jest fakt że wiele osób NIE ODDAŁO GŁOSU = ODDAŁO GŁOS NA DUDĘ tylko dlatego bo ich Hołownia, który i tak nie miał szans, nie dostał się do drugiej tury.

Jak za 5 lat nadal będziemy w chlewie umazanym gównem to pamiętajcie, że to nie tylko wina wyborców PiS, ale też wyborców Hołowni i Bosaka, którzy zdecydowali się zostać w domu.

#wybory #bekazpisu #bekazholowni #konfederacja
greedy_critic - Te śmieszne teksty, że "gdyby Hołownia wszedł do drugiej tury to by w...

źródło: comment_1594620946feRHh1s1xfSUCl0VKNmaM5.jpg

Pobierz
  • 16
@greedy_critic: Wydaję mi się, że Hołownia raczej by przegrał ze względu na to, że nie jest politykiem w przeciwieństwie do Trzaskowskiego, większość ludzi by nie poszła na wybory w ogóle, albo by zagłosowali właśnie na Dudę.
@timek1119 ach, jesteś jednym z tych ludzi, którzy boją się lgbt ( ͡º ͜ʖ͡º) nie było tematu

@alteron kwestia mentalności takich ameb jak ty, które sądzą że "i za pis i za peło było źle" więc nie będą głosować na czosnowskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Jan0l no i co ci Trzaskowski zrobi jak jest taki zły? xD zna angielski - nie to co
@greedy_critic wytłumacz mi w takim razie co to za różnica dla mnie osobiście że będzie rządziło PO czy PIS skoro obie partie ograniczają wolności obywatelskie i obie dają nowe podatki i dokładają socjalu
PO miało swoją szanse, popierałem ich kiedy głosili się gospodarczymi liberałami po czym jedyne co zostało z ich rządów to wyższe podatki. A Tusk otwarcie powiedział że jest socjaldemokratą i on nawet wiedział że PO tonie i pora spieprzać
@greedy_critic: Ja akurat oddałem głos na Trzaskowskiego pomimo tego że wykopowa neuropa bardzo mnie do niego zniechęciła.
Ale rozumiem też każdy ma swoje poglądy, priorytety i ideały i według nich się będzie kierował.
@alteron różnica jest taka że prezydent nie rządzi i pełni jedynie funkcję reprezentatywną, z kilkoma dodatkami jak blokowanie szkodliwych ustaw i nieułaskawianie pedofili. Więc w każdej porze dnia i nocy wybrałbym czosnowskiego nie ważne z jakiej partii, bo on lepiej będzie reprezentował polskę i jest jakakolwiek szansa na to że zablokuje jedną z ustaw które będą miały na celu wypchanie kieszeni rodzinom partii rządzącej.