Wpis z mikrobloga

@Soulmyr: Robią pseudointelektualne jazdy z pseudowyształciuchami. Jak na memach z pseudoekonomistami, pseudoautorytetami, pseudogwiazdami, srają żarem, srają tęczą, #!$%@? mać....
No i po raz kolejny wyłapią #!$%@?... i po ra
z kolejny z odsieczą przyjdzie zagranica i po raz kolejny sranie tym i tamtym...
  • Odpowiedz
@Soulmyr: Pytanie jest "kto wygra" a nie "na kogo zagłosujesz". Kompletnie mnie nie dziwi to że na klika miesięcy przed wyborami tak dużo osób sądziło że Bronek wygra. Duda był na początku kandydatem kompletnie znikąd.
  • Odpowiedz
@PlanetHell: ależ ja wszystko zrozumialem zajebuszku. Nie czytasz między spacjami...
Nigdy nie czytacie dlatego od 5 lat dostajecie sromotny wierdol. Mam nadzieje ze już tak zostanie. Ty i twój zajebisty tvn...
Acha no tak travel sprzedal ruskim pakiet większościowy... i istnieje w nazwie ponieważ jest taki amerykancki... no i postepowy , taki demokratyczny... jak sam Pencepence. Tvn zamienił slaby program marketingowy (graficzny) na speudo intelektualistów. Promuje goscia ktory mowi ze polskie
  • Odpowiedz
@Maniema: ale cię piecze dupsko pachole skoro musiałeś specjalnie po to konto założyć xD

mam nadzieję, że młodzi #!$%@?ą jak najszybciej i będziesz dziadować na emeryturce, bo nikt nie będzie przecież na ciebie pracować
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny:
@Soulmyr: Sondaż opublikowano dokładnie 12 stycznia 2k15.

@IF22I: Dokładnie tak jak mówisz Kolego.

Ankietowani – na pytanie o to, na kogo zagłosują w wyborach na prezydenta Polski – w pierwszej kolejności wymieniali Bronisława Komorowskiego, który uzyskał 65 proc. poparcia. Na drugim miejscu uplasował się Andrzej Duda z 21-procentowym poparciem, a Magdalena Ogórek, kandydatka Sojuszu LewicyDemokratycznej, uzyskała 6 proc. (http://www.tvn24.pl)
  • Odpowiedz