Wpis z mikrobloga

@erixon: nie mogl bym w lustro spojrzec gdybym zaglosowal na liberalny kabaret pod tytulem poprawnosc polityczna i zabieranie wolnosci slowa plus szczucie bialych mezczyzn
  • Odpowiedz
Sprawdz gdzie studiowali kandydaci, sprawdz ich poglady a dopiero potem rozmawiaj, samo czytanie gownowypowiedzi w internecie nic Ci nie da, czytasz glupoty i sam je powielasz
  • Odpowiedz
@wioseneczka: Jak to każde dziecko bez wyjątku jak moja ciotka pracująca #!$%@? dostaje bo za duże zarobki, widocznie w mięsnym na kasie to kasjer 15k i potężna klasa średnia xDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@wioseneczka uświadomilem, że pracując u kogoś, daję mu zarobić!

Dzięki, karyno, myślałem zawsze, że pracodawca tak o płaci na mnie. Daje mi wszystko, co zarobię, a sam nic z tego nie ma.
  • Odpowiedz
@0x686578: rok temu jakiś stary chamski dziad w biedronce miał wąty do kasjerki, że długo stoi w kolejce i gadał na głos o 'prywaciarzach' i że niebawem zrobią z nimi porządek. zazwyczaj nie miewam takich myśli, ale staruch wyjątkowo zasługiwał na kontrolną lepę na ucho
  • Odpowiedz
@frems: No to juz wina ludzi, ze daja sie wykorzystywac w gownopracach. To wlasnie tacy placza o social, nieudacznicy i #!$%@? zyciowe - taki obraz wyborcow pis.

  • Odpowiedz