Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie sieciówki polecicie dla 30-latka? W ostatnitm czasie z powodu pandemii robiłem zakupy odzieżowe w internecie, ale jednak wolę przymierzyć ciuch przed zakupem. Dzisiaj byłem w House, Cropp, Reserved, Bershka, New Yorker, H&M, Sport Direct i nie wierzę w to, w jakim kierunku idą te sklepy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pomijając fakt jakości produktów - bo, wiadomo, że z tańszych sieciówek raczej nie można liczyć na to, że ubrania przetrwają lata i z tym się liczę, ale jestem strasznie zawiedziony designem ubrań. Nic ciekawego. Materiały jak z lat '00, jakieś #!$%@? nadruki na pół ciucha i nieciekawe kolory. Jak na balcerku dwie dekady temu. Lubię ubierać "gładkie" ubrania, najlepiej bez nadrukowanych napisów na 50% materiałów. Żadne skinny fit - wolę wygodne joggery. Lubię też nosić dobrze dopasowane polówki i sportowe koszule slim fit. Nie szukam też marek premium. Lubię często zmieniać ciuchy, dlatego szkoda mi jest wydawać na koszulki po 200 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)

#modameska
  • 10
@akustycznie w cropp ostatnio kupowałem. Na necie po zapisaniu do newslettera jeszcze 15 procent taniej. Spory wybór normalnych koszulek i spodenek (stacjonarnie dość mało mają). Ostatnie koszulki od nich wytrzymały długo. Mam nawet taka jedna która ma prawie 10 lat i nie na żadnych defektow :D
@gacek21: Właśnie lubiłem wcześniej w Croppie kupować ciuchy (głównie polówki), bo jestem dość wysoki, ale ostatnio zmienili rozmiarówkę i teraz mój rozmiar na mnie wisi, a rozmiar niżej jest za mały ( ͡° ʖ̯ ͡°)