Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Mam pytanie do posiadaczy #tinder, #badoo, lub obu jednocześnie. Jestem koneserem #milf, wręcz fanatykiem dojrzałych mamusiek Nie mam profilu na żadnym z tych portali. Mianowicie , czy na tinderze jest dużo 40+ mamusiek. Nawet 50+. Wiem że dla niektórych to nekrofilia, ale nie obchodzi mnie to, a młode laski wogóle mnie nie kręcą, za to jak widzę mamuchę w stylu Aldony Orman, ale też te brzydsze to wariuję. Nie chodzi zresztą tylko o fizyczność, bo kokieteria, podejście, luz w gadce, to mnie jara niesamowicie. Często chodziłem (przed pandemią) do klubu DEKADA w WWa i zawsze miałem powodzenie u dojrzałych sikorek. Raz prawie dostałem w mordę bo mamuśka sama wzięła mnie do tańca , nie mówiąc że przyszła z mężęm a ja odrazu w ślinę i macanko ,co im się zawsze to podoba ,(one kochają bezpośredniość) Nie trzeba skomplikowanych gierek jak z młódkami. Czasem w La playa nad Wiłą też wyrwałem mature mom, ale teraz niestety wszystko pozamykane. Jakiś czas temu jeden Mirek polecał mi klub o nazwie "Na lato " w warszawie i na pewno sprawdzę. Do julek w sumie nigdy nie podbijałem, bo nie obchodzą mnie one. Mam 27. Do puety. Czy na tinderze jest duzo milfów i czy i jaki jest poziom trudności. Na badoo można oglądać zdjęcia bez zakładania konta i było dużo soczystych pięćdziesiętek i nawet sporo hot 60+. Czy z nimi realnie da radę się umówć? Czy są chętne na młode mięso?Proszę o poradę, opis waszych doświadczeń będzie bezcenny. To nie jest bajt. Wiem, że jakiś procent młodszych facetów też ma takie preferencje, ale kumple podśmiewają się ze mnie nazywając mnie FANATYKIEM PRUCHNA. Ja im zawsze daje przykład Macrona i Brigille, która jest totalnie hot. Dzięki za odpowiedzi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f098ba0e270c575295b8f0e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ja tez mam 27 lat i obecnie jestem z milfem ktory wyglada na 42 lata a ma 52. Amerykanska zydowka w uk. Powiem tak jest ich sporo i sporo chetnych ale musisz je podejsc w ciekawy sposob. Ja poznalem kilka na fb w tym obecna. Cialo jak u 30 latki,dojrzalosc i spasowanie charakterow, dbanie o moje potrzeby i zadnych gierek. Chwile mi zajelo aby ja znalezc ale warto bylo.
  • Odpowiedz