Wpis z mikrobloga

Ty za to nie potrafisz przyznać, że jesteś zwolennikiem PiSu


@JakovKarnic: No ja jestem na razie zwolennikiem PiSu (bo nie ma realnej alternatywy).

- Taa, autostrady najdroższe na świecie, do tego płatne najbardziej na świecie i przekręty z niepłaceniem podwykonawcom;
- Rozdawnictwo dla biznesu i banków (najczęściej zagranicznych) pod przykrywką różnych zwolnień i programów
- Już lepsze gwarancje bezpieczeństwa daje USA niż Francja z Niemcami
  • Odpowiedz
Gdybym Cię nie kojarzysz z ich wychwalania to może bym uwierzył.


@ediz4: Wiesz o tym, że w poprzedniej koalicji były dwie partie. Pisząć mam na myśli -PSL. Wiesz już na kogo zagłosowałem na jesień.

I co to kurna znaczy wybrać
  • Odpowiedz
Taa, autostrady najdroższe na świecie, do tego płatne najbardziej na świecie i przekręty z niepłaceniem podwykonawcom;


@Alojzzy: czy to nie płacił? Poza tym ceny autostrady wynikały z wielu czynników. W niezależnych raportach korupcja w Polsce za czasów spadała.

Rozdawnictwo dla biznesu i banków (najczęściej zagranicznych) pod przykrywką różnych zwolnień i
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: wszystkie takie rankingi jak szybko się rozwijaliśmy, jak to coś spadało, a coś innego rosło można sobie gdzieś wsadzić. Każdy fakt pokazany w odpowiednim świetle można przekształcić w sukces i obie wiądące u nas partie to robią/robiły. Wierzenie w te rankingi obu tych stron jest tak samo naiwne.
  • Odpowiedz
a to PiS zna sposób na magiczne pomnożenie kapitału? Im więcej rozdasz starym, tym więcej musisz złupić z młodych. PiS wybrał, że podatki zamiast iść na służbę zdrowia czy żłobki, które były niedofinansowane w czasach **, pójdą na emerytów i ich 15 emerytury.


@JakovKarnic: Za to PO nawet gdy nie rozdawało pieniędzy to nie wydawała na służbę zdrowia czy żłobki tylko wypierdzielała w kosmos. Z dwojga złego wolę to pierwsze bo Polacy żyją na wyższym poziomie - spadł radykalnie poziom skrajnego ubóstwa głównie wśród dzieci a pieniądze te wydawane wracają w formie podatku VAT do budżetu.

Zamiast zachęcić młodych wzrostem poziomu usług społecznych, ładujemy w emerytów siano, które mamy dzięki wzrostowi gospodarczemu i światowemu prosperity.....

No czyli jednak mamy z PiS wzrost gospodarczy i
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Tak, oni zapewnili to PKB w jaki sposób jakiś łańcuch przyczynowo-skutkowy?
Mam wrażenie, że co 5 lat na wykop wchodzi nowe pokolenie, które o rządach poprzedniej partii wie tyle co usłyszało wcinając obiad w kuchni, po graniu w gałę. Sam głosowałbym za opozycją, która miałby mniej autokratyczny styl rządzenia i nie robiła takiej propagandy, ale np. wzrost PKB nie ma nic wspólnego z rządami poprzedniej partii.
Pod względem ekonomicznym,
  • Odpowiedz