Wpis z mikrobloga

Brak pójścia na wybory to głos na Dude


@salamander-kwarcowy: lol

co chcesz zmienić jak nie pójdziesz? Wybory i tak będą ważne


@rudy102: A co zmienisz jak nie pójdziesz? Jeśli wygra Duda będzie to samo co teraz, jeśli nie wygra to "Trzaskowiec" będzie wetował wszystko jak leci (w tym faktycznie dobre zmiany), a za 3 lata jak PO dojdzie do władzy (bo PiS trzeci raz już nie wygra) będzie podpisywał wszystko
@Bethesda_sucks: no nie lol xD tylko czajniku nikogo nie obchodzi frekwencja (ktora i tak bedzie duza w c00rve) tylko, potrzebny jest hamulec dla karakana - sorry Ardian karakanowi nawet nie fiknie - ja do tego reki nie przyłoże #!$%@? ich mać xD i tak, niegłosowanie to głos na Ardiana, wiesz ile starych rur ruszy do urn tylko dlatego, że kto tyle doł, obraza papieza i lubi czesci rowerowe xD chcesz zeby
@Bethesda_sucks: w pierwszej turze każdy przecież głosuje na swojego kandydata, to że Twój nie dostał się do drugiej (mój zresztą też) to nie znaczy, że ludzie myśleli że ten trzeci nie ma szans tylko po prostu głosowali na Dude i Trzaska, nie dorabiaj sobie do tego swojej ideologii
@Bethesda_sucks mniejsze zło to Trzaskowski, bo jak wygra to będzie blokował vetowaniem ustawy PiSowi, a mimo, że jest z gównianego PO nie ma.nic do rzeczy - trzeba go wykorzystać, żeby zatrzymać dalsze debilne pomysły PiS. W zasadzie to nie wiem czy to głupi bait, czy ty jesteś aż tak pusty. Podrosniesz, to zrozumiesz, że czasem jeden wróg jest gorszy i trzeba się zbratać na chwilę z drugim żeby go pokonać.