Wpis z mikrobloga

#poznan
Polecacie jakiś serwis rowerowy w okolicach Strzeszyńskiej? Przepompowałam dętkę i mi wybuchła pod pracą xD I nie chce mi się z nim iść dwóch kilometrów na tramwaj, żeby podjechać do mojego ulubionego Mroza na Półwiejską, więc pomyślałam, że może w okolicy jest fajny serwis. Myślałam, że do zmiany dętki to można iść gdziekolwiek, ale znalazłam jakiś blisko (bikland) i jedna dziewczyna w opiniach pisała, że nie poleca, poszła zmieć dętkę bo jej pękła w okolicy i źle podłączyli hamulec, przerzutkę i jeszcze coś z łańcuchem popsuli xd
  • 5
  • Odpowiedz
@Warwick: nie no, to już trochę daleko xD Jest jeszcze jakiś Bike Service na samej Strzeszyńskiej, ale to w odwrotnym kierunku do mojego mieszkania, więc na razie się zastanawiam nad nim
  • Odpowiedz
nie przesadzaj, detke zmienisz w kazdym serwisie. Co Ci maja zle podlaczyc? przeciez jak odbierzesz rower to widzisz czy dziala czy nie, jak nie dziala to poprawia
  • Odpowiedz
@Bob_Rooney: no właśnie czytam ich opinie na google i jestem w szoku :O jedna babka musiała zapłacić dwa razy, bo szef nie pamiętał, że płaciła z góry. Drugi facet musiał zapłacić przy odbiorze więcej niż ustalili. Jednemu facetowi w ciągu miesiąca 4 razy wymieniali dętkę i dopiero jak sam im powiedział, żeby sprawdzili czy czegoś w oponie nie ma to się okazało, że było szkło. Kasują za przechowanie roweru przez
  • Odpowiedz