Wpis z mikrobloga

@AlexRk: @brzytew: @vincivinci: @JestemPrzegrany: pamiętam jak byłem w gimbie 14-15 lat to akurat była ta cała sraczka medialna o grach w słoneczko. Co chwile jakieś mądre reportaże jak to WSZYSCY gimnazjaliści graja w słoneczko, 14 latki zachodzą w ciąże i to nie wiadomo z kim. Mieliśmy nawet spotkanie z psychologiem na godzinie wychowawczej, który nam rył czosnek dlaczego ta gra jest zła ( ͡
  • Odpowiedz
@sralpies: myślę, że granie w słoneczko za małolata było by jednym z ciekawszych moich wspomnień teraz gdyby takie coś miało miejsce. xD A nie jakieś granie w butelke na koloniach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vincivinci: obstawiam, że ta cała gra w słoneczko to był jednorazowy incydent na skalę kraju, a pismaki podchwyciły temat i się rozesrała medialna burza. Tak samo jak z tymi całymi galeriankami. Ot taka odskocznia od codzienności.
Byliśmy bardzo niegrzecznym i zdegenerowanym pokoleniem (rocznik 90), ale #!$%@? bez przesady ( ͡° ͜ʖ ͡°). Panny nie dawały sobie wsadzać siusiaków nawet swoim chłopakom w tym wieku często. Słoneczko
  • Odpowiedz
@AlexRk: Akurat 14 latki czesciej maja w głowie seks, niż te starsze. Tez byłam taka głupia i myślałam o tym, co facet ma w spodniach, a nie o tym o czym powinnam. Ale już wiem o takich, co może nie seks, ale palcówka czy lodzik to „dojrzałość” ich związku XD najgorzej, ze tacy faceci starsi się interesują dziećmi tak naprawdę
  • Odpowiedz