Wpis z mikrobloga

Dobra, serial Dark zaczęłam oglądać dopiero po wyjściu trzeciego sezonu, i teraz postanowiłam, że obejrzę całość jeszcze raz od początku. Obejrzałam więc pierwszy sezon i wypisałam sobie najważniejsze pytania, oraz rzeczy które nie trzymają się kupki.







I na razie to by było ta tyle.
#dark #netflix
  • 18
  • Odpowiedz
Hannah przecież znała dobrze rodzinę Nielsenów i ich dzieci. Nie rozkminiła, że Mikkel wygląda identycznie jak Michael, którego notabene znała od dziecka?


@luciditygone: o, dzieciak podobny do mojego męża, hmmm, czyżby istniały podróże w czasie?

Kto jest ojcem Reginy


https://darknetflix.io/pl/family-tree

Dlaczego na polach umierały tylko zwierzęta? Owce i ptaki? Przecież była scena jak Egon stał na polu i to na niego zaczęły spadać martwe ptaki, czemu ludziom nie pękały bębenki w
  • Odpowiedz
Hannah przecież znała dobrze rodzinę Nielsenów i ich dzieci. Nie rozkminiła, że Mikkel wygląda identycznie jak Michael, którego notabene znała od dziecka?


@luciditygone: Ja bardzo często widzę niby obce względem siebie osoby, ale bardzo podobne do siebie. Że też nie pomyślałem, że może to jedna i ta sama, tylko podróżująca w czasie...
  • Odpowiedz
  • 0
@DoloremIpsum jutro sobie wejdę w te drzewa genealogiczne i przeanalizuję resztę dokładnie, bo jeszcze nie zajrzałam i nie wiem czyim synem jest Peter, kto jest ojcem Reginy. Ktoś wyżej pisał, że ojciec Helge, ale przecież jego ojciec był starym grzybem i Claudia była wtedy mała
  • Odpowiedz