Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Miruny... nie chcę nic mówić, ale chciałbym Wam pokazać jak wyglądało wczorajsze #ama z kandydatem na prezydenta w #wyboryprezydenckie2020 #wybory2020

otóż zadałem Panu Kandydatowi/Prezydentowi Andrzejowi Dudzie 4 pytania. wszystko kulturalnie - zwracałem się z szacunkiem itp.

na dowód dołączam screenshot z mojego profilu

dostałem nawet jak widać kilka plusów (i trochę minusów) więc pytania były widoczne dla publiki (nie są to więc jakieś moje urojenia).

oczywiście na profilu mogę sobie kliknąć w link do każdego pytania, oto one:
- https://www.wykop.pl/link/5594199/#comment-79377901
- https://www.wykop.pl/link/5594199/#comment-79378467
- https://www.wykop.pl/link/5594199/#comment-79378681

jeśli teraz chcecie mi napisać: "ej, secretpassenger co Ty tutaj ściemniasz, skoro te linki nie prowadzą do żadnego komentarza/pytania, a jedynie do AMA" to jedyne co mogę powiedzieć to: ¯\(ツ)_/¯

a tak serio - właśnie się dowiedziałem - że żeby zobaczyć pytania na które nie było odpowiedzi należy "wyłączyć tryb AMA" - to jest w tej samej linii, w której macie sortowanie komentarzy, (najnowsze, najstarsze, najlepsze) po prawej stronie.

zobaczcie sobie jaka jest różnica między pytaniami na jakie odpowiedział Kandydat, a na jakie nie odpowiedział. każde nieco niewygodne pytanie zostało zignorowane.

jak mogliście się spodziewać - 4 pytania zielonek (pozdrawiam sztabowców i polityków PiS z rodzinami) doczekały się odpowiedzi. moje pytania i innych użytkowników, którzy MERYTORYCZNIE punktowali niekonsekwencję, łamanie obietnic bądź wręcz mijanie się przez kandydata z prawdą - te pytania zostały zignorowane.

sami oceńcie tę sytuację. sami oceńcie na jakie pytania odpowiadał kandydat, a dlaczego inne nie kwalifikowały się do tego by na nie odpowiedzieć.

wiecie co mnie w tym najbardziej boli? otóz to, że okazuje się że nie ma szans na zmianę. Andrzej Duda znów nie będzie prezydentem wszystkich. będzie znów rozmawiał TYLKO ze środowiskami z jakimi się zgadza. z tymi, którzy mają inne zdania, nie będzie dyskutował - będzie ich ignorował przez kolejne 5 lat tak jak to robił w czasie upływającej właśnie kadencji.

jestem rozżalony, bo okazało się, że jeśli nie jest się klakierem PiS jak @Herron czy @skizo to nie można oczekiwać odpowiedzi na swoje wątplwiwości i pytania od kandydata, który SAM się tutaj wprasza.

Andrzej Duda nie był, nie chciał i NIE BĘDZIE prezydentem słuchającym głosów wszystkich Polaków. nie był nie jest i nie będzie prezydentem nas wszystkich. rozumiem, ze można mieć swoje przekonania (jako polityk i prezydent również) ale podstawią jest DIALOG. tego niestety Pan Andrzej Duda NIE ROZUMIE.

#bekazpisu #bekazprawakow #andrzejduda #polityka
secretpassenger - Mirabelki i Miruny... nie chcę nic mówić, ale chciałbym Wam pokazać...

źródło: comment_1594284942FaTYtjcXc3Z1GBp6i9UnH5.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@sorhu: no tak - właśnie to mnie załamuje. odpowiedzi o sernikach, herbatkach i innych bzdurach, a na poważne pytania nic. szkoda.

ale to przecież żadne zaskoczenie. skoro ktoś wyciąga "problem LGBTQ*" w kampanii gdy mamy prawdziwe problemy:
- nauka
- służba zdrowia
  • Odpowiedz
@sorhu: aj, pewnie że nie wyrabiał. tylu błędów serii 500 to ja w życiu nie widziałem.

ale o tym napiszę inny wpis - nieco później. to co opisałem to żenada związana z kandydatem Dudą.

a to o czym wspominasz to żenada związana z tym jak "działa" wykop.
  • Odpowiedz
@secret_passenger: Moje pytania odnosiły się bardziej do wrażeń odnośnie prezydentury i charakteru kandydata, ale i też zapytałem o pewne elementy programowe i ustrojowe. Dodam, że wysłałem swoje pytania 10s od rozpoczęcia AMA o godz. 20:13, wtedy pokazywało mi 14 komentarzy, a i tak wszystko się wysrało po minucie i nic nie było widać. Także szybkość odegrała tutaj kluczową rolę.

Oczywiście dostałem odpowiedź tylko na jedno pytanie i to w sumie
  • Odpowiedz
Dodam, że wysłałem swoje pytania 10s od rozpoczęcia AMA o godz. 20:13, wtedy pokazywało mi 14 komentarzy, a i tak wszystko się wysrało po minucie i nic nie było widać. Także szybkość odegrała tutaj kluczową rolę.


@Herron: wybacz, ale ja miałem włączone AMA od 19:54 - pierwsze pytanie było jeszcze gdy Twojego wcale nie było. to raz. to że wykop nie działał to inna żenada.

trudno jednak nie odnieść wrażenia, że Kandydat nie odpowiedział na żadne trudne
  • Odpowiedz
@secret_passenger: Nie, nie mam pleców w PiS i sam prowadzę dwie DG. Nie wyjadą, bo w PL są bardzo dobre warunki dla specjalistów z branży IT, a praca zdalna też istnieje. Socjalu nie popieram, ale tego nie zmieni prezydent przecież.
  • Odpowiedz
@sorhu: No, ale mógł spokojniw wynegocjować coś dla przedsiębiorców za poparcie, np. mały zus przez 3 mies., allbo zwolnienie z ZUS na jeszcze dwa miesiące. Taka okazja nadarza się raz na kilka lat, a oni i tak nie potrafili na tym nic ugrać. Dlatego już wiem, że konfa to będzie taka nowa samoobrona.
  • Odpowiedz
Oby Trzaskowski wygrał chodź to nie idealny kandydat ale chcę by pisowcom i tym co liczą tylko na 500+ pękła dupa. Mam nadzieje ze Bossak będzie rósł w siłę przez najbliższe 5 lat.
  • Odpowiedz