Wpis z mikrobloga

No normalnie wymiękam, te dwie aplikacje to jakaś pieprzona parodia XD. Piszą do mnie laski 2/10 i tak z czystej kultury im normalnie odpisuje bez spławiania ze 2 zdanka rozpoczynające rozmowę a one odpiszą jednym słowem jakby jeszcze sobie burknęły przed tym telefonem xD Też tak macie?
#tinder #badoo #rozowypasek
  • 13
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam Za niedługo jadę na delegację. Gadasz, że tam jest lepiej? Szkoda tylko, że nie zbyt dobrze ogarniam język szatana i mogę się z nimi nie dogadać tam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ShineLow: o ty gnojku :/ ale dziwnym trafem jak napisze jakaś taka 7/10 to zdarza im się normalnie odpisać i przepisać parę zdań XD tylko mam zagwozdkę z tymi typowymi karynami
  • Odpowiedz
@skiros: nie. Kwestia tego z kim rozmawiasz i jak siebie oceniasz. Temat poruszany wielokrotnie. Mnóstwo facetów ma tindera tylko po to żeby kisić ogóra. Często mocno zaniżają poprzeczkę żeby tylko dmuchać jak najwięcej panien. Tym sposobem zdarzają się takie absurdy, że typ 8/10 pompuje panne 4/10 jeżeli np. po 5 min zgodziła się na seks. W ten sposób tworzy się taka tendencja, że nawet panny 4/10 po ciupcianiu z gościem 7
  • Odpowiedz