Wpis z mikrobloga

Zrobiłem lekkie porządki na Facebooku. Wyrzuciłem sobie kilku zbędnych pseudo 'znajomych'

289 było

214 jest

75 ubyło :)

A to jeszcze nie koniec, tylko po prostu już mi się nie chce. Jutro pewnie ciąg dalszy, bo jeszcze jest z 50 osób za dużo.

Pomyślałem 'napisze na tablicy: "Właśnie usunąłem prawie 100 znajomych, jeśli nadal widzisz ten post to znaczy, że jesteś jednym z wybrańców, których chcę mieć w znajomych" ale potem popatrzyłem kto tam został i stwierdziłem, że Ci ludzie wcale nie zasługują i wcale ich na tym fejsie nie chce.

Teraz czekam aż któryś z tych mózgów wyśle mi zaproszenie jeszcze raz :P

Jest też trochę ludzi, których głupio wyrzucić bo zrobiłoby im się przykro. Np kilka osób z mojej byłej klasy w szkole średniej.

#facebook #oswiadczenie #usuwajzwykopem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sudokuu: To są tacy, z którymi nie mam zupełnie kontaktu i albo miałem kontakt 5-10 lat temu, albo znam ich jedynie z widzenia na 'cześć-cześć'.

@jestem_legenda: Ma to sens, tyle, że głupio potem bo ludzie myślą, że jak ich wywalasz ze znajomych to nie lubisz itd. A potem spotkam na jakiejś imprezie, w pracy albo innych miejscu i będzie nieprzyjemna atmosfera. Chociaż jutro i tak oczyszczę jeszcze trochę,
  • Odpowiedz
ludzie myślą, że jak ich wywalasz ze znajomych to nie lubisz itd. A potem spotkam na jakiejś imprezie, w pracy albo innych miejscu i będzie nieprzyjemna atmosfera.


@nodikv: fejsbuk serious business
  • Odpowiedz
@wrednota: Nie, bo wtedy moje wpisy będzie mógł zaobserwować każdy, bez mojej akceptacji (tak rozumiem tę funkcję), a poza tym to nie są ludzie, których interesuje tylko zwykli zbieracze znajomych i jakieś przegrywy/śmieszki. :D

@Stunek: Żebyś wiedział, że niektórzy tak to traktują. Dla mnie to narzędzie komunikacji + rozrywki, bo mam stamtąd dużo info o muzyce, wydarzeniach itd + ewentualnie informacje. Tak sobie polajkowałem wszystkie profile, które mnie
  • Odpowiedz