Wpis z mikrobloga

ona nie jest wina temu że ma takiego ojca


@joolekk: ale w sumie jakiego ojca. Po prostu działa w polityce i mają oni takie, a nie inne struktury w partii. Nie usprawiedliwia to, ale mimo wszystko Bronek wg. wykopków też był długopisem PO. Działają publicznie, więc hejt to dominująca opinia w internecie.
  • Odpowiedz
****, ale bez takiego mieszania rodziny. rozumiem, jakby brała udział w przekręcie na respiratory, czy inne gumy turbo - można grillować, jak najbardziej.
ale w przypadku niewinnych członków rodzin tych gnid, nie zniżajmy się do poziomu tvpis i PiS.
  • Odpowiedz
Retoryka PiS użyta po drugiej stronie już nie jest taka dla nich fajna


@Kempes: jest mega słaba i nie powinna być używana nawet przeciwko nim
piszę to ja 100% antypisior
  • Odpowiedz
uhu, wykopki się ruszyły bo TVP mówiło o córce Trzaskowskiego i jej komunii, a sami dobierają się do czyjegoś prywatnego życia.


@Renifer60: Ja się nie dobieram. Żałosne jest zarówno czepianie się dzieci Dudy, czepianie się dzieci Trzaskowskiego, jak i zrównywanie randoma z gównoportalu z telewizją publiczną (lol)...
  • Odpowiedz
@Renifer60: Dobra, jak krowie na rowie:
-trolla nie obowiązują przepisy prawa, regulujące działalność mediów- w tym w szczególności publicznych...
-Cel telewizji publicznej jest jasno zdefiniowany i NIE- nie jest nim szczucie na przeciwników władzy.
- jak troll #!$%@? takie inby, należy upomnieć, żeby tak nie robił... Jak działa tak TVP, powinna się tym zająć Rada Etyki Mediów, jeżeli nie prokuratura...
  • Odpowiedz
-trolla nie obowiązują przepisy praw


@wasted: obowiązują inne prawa

@wasted: zachowanie w społeczeństwie też jest jasno określone i są pewne normy określające to jak zachowuje się normalna osoba.

Cel telewizji publicznej jest jasno zdefiniowany i NIE- nie jest nim szczucie na przeciwników władzy.


@wasted: przecież ich nie bronię. Niemniej dziennikarstwo niezależnie od stacji jest najczęściej stronnicze w jakimś kierunku lub w inny sposób sugeruje odbiorcy określone poglądy, ale tutaj
  • Odpowiedz
@Renifer60: Ech... Serio??? Odpowiadasz ścianą tekstu na trzy linijki o w sumie błahą sprawę???

Dopsz, po kolei...

- przyznałem, że zachowanie OPa jest do dupy, więc nie wiem, gdzie widzisz moją hipokryzję...
- nie ma jednak symetrii pomiędzy zachowaniem randoma w necie a telewizją PUBLICZNĄ mającą spełniać określone wymogi... Naruszenie zasad etyki to nie to samo, co naruszenie zasad prawa ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW...
- moja uwaga dot. twojej logiki dotyczyła twierdzenia,
  • Odpowiedz
- nie ma jednak symetrii pomiędzy zachowaniem randoma w necie a telewizją PUBLICZNĄ mającą spełniać określone wymogi... Naruszenie zasad etyki to nie to samo, co naruszenie zasad prawa ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW...


@wasted: ale kogo to obchodzi? Moją intencją było tylko wskazanie na hipokryzję odbiorców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ja się nie dopatrzyłem tego co ty, czyli symetrii.
  • Odpowiedz