Wpis z mikrobloga

Z cyklu "trudny język polski". Robię w wordpresie plik comments.php i wziąłem taki jakby szablon kodu z książki smashing wordpress. Jest tam coś takiego, co wyświetla nagłówek z liczbą komentarzy i słowem comments:

php commentsnumber(('No comments posted yet', 'notesblog'), ('One single<br/
comment', 'notesblog'),
_('% comments', 'notesblog') );?>
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie do końca wiem dlaczego działa to tak jak działa, ale pozamieniałem już napisy kolejno na: 0 komentarzy, 1 komentarz i % komentarzy. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że w naszym pięknym języku 2,3,4 oraz liczby kończące się tymi cyframi (oprócz 12,13,14) będzie odmieniać się "komentarze"... Czy jest na to jakiś sposób? Widzę, że na wypoku jakoś to zrobili:P #wordpress #php #webdesign #webdev #webdeveloper #webmastering #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoonSquad: Ty no fajnie, że zaczynasz ogarniać jakieś podstawy Wordpressa, ale serio - od takich rzeczy jest Gugiel. Jakbym tak spamował mirko, to by mnie nikt nie lubił, a tak to po prostu mało osób mnie lubi.
  • Odpowiedz
@GoonSquad: W sumie to masz rację. Parę razy chciałem Ci coś napisać nawet a nie odznaczałem tylko "odczytaj wszystkie" w powiadomieniach, ale w taki sposób formułowałeś swoje wypowiedzi, że nie chciało mi się ogarniać o co może chodzić :D
  • Odpowiedz