Wpis z mikrobloga

Mirki z #xiaomi #xiaomilepsze potrzebuję telefonu dla żony - doradźcie proszę co wybrać, bo mam kilka na oku. Waham się pomiędzy: - Mi 9T - Redmi Note 8 pro - Redmi Note 9 pro - Huawei P40 Lite - Redmi Note 10 Lite Pomóżcie zdecydować, czy warto dopłacać do Note 10 Lite wzgledem np P40 Lite lub 9 Pro.
  • 14
Note 9 pro raczej nic nie wnosi. Note 8 pro to solidny wybór w dobrej cenie. P40 lite odradzam, brak usług google może nieraz zaskoczyć Twoją lubę. Rozwazylbym Mi 9T i Note 10 lite, oba dobre. Z AMOLEDem. Jako że to Kobieta niech zobaczy oba i wybierze sama, żeby później nie było na Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@daxter90: Taj jak wyżej pisali mi 9t znalazłem tylko w empiku i na allegro ale na allegro uważaj bo sprzedają to chińskie krzaki a gwarancja to zwykle wysyłanie do Chin. Jedynie co na allegro widziałem to oficjalny sklep xiaomi sprzedawał za 1700 bodajże nówkę sztukę.
Redmi note 9 pro jest lipny i bardziej polecają redmi note 8 pro ale według mnie jest strasznie duży.
@daxter90: używam mi9t od roku, znakomity telefon, zjada ajfony na śniadanie, ekran znakomity, bateria długo trzyma, pop-up aparat też solidniejszy niż myślałem. Polecam za takie śmieszne pieniądze.