Wpis z mikrobloga

@yeloneck: O, kiedyś przyglądałem się tej grze pod kątem PC, dzięki za przypomnienie :D

Mam pytango: myślę o tej grze pod kątem kanapowego coopa. Jeden gracz może grać na jednym joyconie czy każdy potrzebuje po 2?
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz: Nie, Switch ma wyświetlacz 60hz. Tylko skąd ci się wzięło, że do wyświetlenia 60 klatek na sekundę potrzebne jest odświeżanie 144hz (144 odświeżeń na sekundę)? xD Do wyświetlenia 60 klatek obrazu na sekundę potrzeba minimum 60 herców (60 odświeżeń na sekundę). Brzmi logicznie, nie?
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz: Wciąż będziesz miał wyświetlane 60 klatek na sekundę, tyle że z wyższym "response rate'm" (krótszym czasem zmiany klatki). Jedno 60 fps jest tak samo prawdziwe jak i drugie. Może nawet 60 fps na 60 hz jest prawdziwsze, bo nie wywołuje zwykłej iluzji jak w twoim przypadku. 60 klatek to wciąż tylko 60 klatek, niezależnie na czym je wyświetlasz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azmar: wiosło, od 20 lat siedzie przy kompie średnio 10h dziennie, nie będziesz miał 60 fps w grze jak nie masz 120hz monitora. Jak jesteś laikiem co od czasu do czasu spędza czas przy kompie to ciężko ci będzie zauważyć różnice.
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz: Opinia o czymś, czyli jak np. się w tej chwili czujesz to coś innego niż fakty z dziedzin techniki i nauki, znane od wielu lat, dobrze udokumentowane i opisane oraz w dzisiejszych czasach powszechnie dostępne xD.
  • Odpowiedz