Wpis z mikrobloga

#footixwdrodze #coldplay #warszawa

Dziękuję za zainteresowanie moimi losami podczas podróży do Warszawy. Była to przyjemna wycieczka, podczas której wydarzyło się wiele miłych rzeczy. Nie rozpisując się zbytnio opowiem o najważniejszych.

1. Polski Bus, fajna sprawa, tanio i względnie wygodnie jedziesz w nowym, czystym autokarze. Praktycznie sama przyjemność.

2. Warszawa, zatarła złe wrażenia z dzieciństwa. W pył poszły stare wspomnienia molocha, zapomniałem o 11 listopada z zeszłego roku. Było przyjemnie, mimo, że wszędzie daleko i w korkach.

3. Dementuję, nigdy nie piłem w Starbaksie, nigdy nie wydałem na kawę więcej niż 6zł i tego się będę trzymał. Kawę kupiłem w kartoniku w Carrefurze 0,5l za 3zł :P

4. Nie jedzcie obiadu w Sphinx'ie na Nowym Świecie. Zmęczona obsługa, mniejsze, niedogrzane porcje. I to nie jest mój wymysł, ale realne porównanie z Toruńskim lokalem tej samej sieci.

5. Jedzcie u Alladyna na dworcu wileńskim.

6. Obejrzyjcie Coldplay na żywo, bo to świetna zabawa i wspaniałe show.

7. Zwiedzajcie Warszawę. Od CNK przez Muzeum Powstania, ulicę Francuską nocą, Pragę, łazienki etc. Tylu miejsc nie zobaczyłem, tyle czasu mi zabrakło...

8. Budujcie metro w swoich miastach, to ułatwia życie.

9. Nie śpieszcie się, nie zapieprzajcie jak głupki nie wiadomo gdzie, nie wiadomo po co?! Warszawo zwolnij.

No i już :)

Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie, Warszawa dzięki Wam została ocalona, nikt nie ucierpiał. #footixwdrodze przechodzi w czas uśpienia, ale w październiku wybieram się do Poznania, a więc, czekajcie, bo warto. :)

#poznan

Tymczasem już w sobotę jadę na wiejskie wesele w remizie, to dopiero przygoda!
  • 10
  • Odpowiedz