Wpis z mikrobloga

@kociooka: no jak tam kicia, czemu zamilkłaś? :)

Chetnie poczytam analize dominanty renomowanego profesora ekonomii pisowskiej, czy moze jednak poprzestaniemy na brandzlowaniu sie wskaznikiem obejmujacym jakies max 40% rynku pracy (dla gus firmy ponizej 9 osob nie istnieja), napompowanym dziesiatkami tysiecy partyjnych stolkow w Spolkach skarbu panstwa i innych? :)(akurat tu nie ma znaczenia kto rzadzi, kazdy kradnie, ale kazdy nastepny wiecej od poprzednika, ciekawa jaka wg ciebie ma to
  • Odpowiedz
@Poro6niec To poczekaj do przyszłego roku. Jebnie PKB po całości to rozumiem też beszie tylko i wyłącznie wina PiS bo przecież nie COVID?

Analogicznie za czasów platformy był kryzys. Tak jak w tym roku będzie. Różnica polega na tym że za PO w kryzysie byliśmy na plusie, a za PiS... zobaczysz :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kociooka: a jak rosła inflacja? To jedna kwestia. Gdybyśmy przez kadencję PiS nie mieli rządu to place i tak by rosły z uwagi na dobrą sytuację w gospodarce.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dante27: 1) jest sobota wieczór, wiem, że dla ciebie to trudne do ogarnięcia, ale mam życie prywatne i moja egzystencja nie sprowadza się do odpisywania ci na wykopie xD
2) zagięłam cię, poczułeś się poniżony, więc wyzywasz mnie na jakiś pseudo pojedynek ekonomiczny xD tylko widzisz lewaczku, to ty mnie zaatakowałeś, ty niesłusznie mi wytknąłeś rzekomy błąd, który okazał się twoim niedoinformowaniem, wiec z jakiej racji ja ci mam cokolwiek
  • Odpowiedz
1) jest sobota wieczór, wiem, że dla ciebie to trudne do ogarnięcia, ale mam życie prywatne i moja egzystencja nie sprowadza się do odpisywania ci na wykopie xD


@kociooka: ale ja tylko zawolalem jak Ty wczesniej, chyba nawet tych samych slow uzylem, wiem ze hipokryzja to wasza cecha wspolna, do tego udawanie "zycia" - xD

zagięłam cię, poczułeś się poniżony, więc wyzywasz mnie na jakiś pseudo pojedynek ekonomiczny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kociooka:

Gowno mnie teraz obchodzą jakieś twoje dominanty


Z kolei dominanta to najczęściej wypłacana pensja w Polsce. Wynosi ona ok. 2500 zł brutto, czyli niewiele ponad 1800 zł na rękę.

Bogactwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wyk0pek95: 2379,66 zł brutto – to najczęściej wypłacane w Polsce wynagrodzenie. Wynika tak z badania, jakie GUS przeprowadza co dwa lata. Co ważne, w tej analizie uwzględnia sektor publiczny oraz wszystkie rodzaje firm, w jakich są zatrudnieni Polacy. To czyni z tego badania najbardziej miarodajne źródło wiedzy o strukturze wynagrodzeń Polaków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wyk0pek95:

Niemal połowa Polaków w wieku od 25 do 34 lat mieszka z rodzicami - wynika z "Raportu o stanie mieszkalnictwa" przygotowanego przez Ministerstwo Rozwoju.
  • Odpowiedz