Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dallasstudios

Niestety nie mam konta na wykop, ale wyjątkowo chciałbym pobawić się w adwokata "diabła" bo czasem jedziecie po #dallasstudios zupełnie bez celu.

Niektórzy na tym tagu nie mogą uwierzyć, że #dallasstudios chce żyć ze strimowania. Zupełnie tak jakby to była jakaś nowość. Tak jakby Bonkole, Nieuczesane i inni strimerzy tego nie robili. Przecież oni wszyscy żyją z donejtów, subów na twitchu i czasem jakichś umów z większymi podmiotami. Otóż #dallasstudios ciśnie o te dobrowolne wpłaty bo chce z tego żyć. I ja go rozumiem. Wybrał taką drogę zarobkowania i wara reszcie od tego. Rozumiem też ten ból dupska bo ktoś ma #!$%@? i robi co chce a reszta musi dawać sobie włazić na łeb u Pana Janusza w imię tej wolności za pare zł która i tak wam nie zrekompensuje ani tego czasu ani robienia z siebie dziada od pn-pt z małymi przerwami na bycie ekspertem od wszystkiego w internecie i śmiechem przez łzy byle by tylko skupić się na cudzych wadach.

Olaboga #dallasstudios potrafi kombinować i żyć a ja muszę brać w kichę do piątku, potem dzień resetu i płacz, że trzeba wracać do kołchozu odrabiać pańszczyznę. Przynajmniej #dallasstudios ma na tyle jajec żeby realizować jakieś tam swoje marzenia. I tu zaznaczam, że tak naprawdę nie ma znaczenia co ludzie sobie o tym myślą bo nikt nie będzie za Was żył. Pomimo, że mam mieszane uczucia co do jego zachowania to jednego mu zazdroszczę - poczucia własnej wartości. Mnie życie juz tak przemieliło i sformatowało, że mam dość tej egzystencji ale doceniam to, że ktoś pokazując twarz i prezentując dosyć skrajne poglądy jednak obstawia przy swoim. Takie zachowanie zawsze generuje jakiś koszt, ktoś kogoś nie lubi, coś tracisz, coś zyskujesz. Życie po swojemu kosztuje dużo wyrzeczeń. Dużo łatwiej jest iść j3b@ć na magazyn niż żyć na własny rachunek, niestety jak widać nie dociera to do wszystkich.

Życzę #dallasstudios, żeby mu się udało jakoś to ciągnąć dalej. Nie życzę mu na pewno ludzi którzy liżą mu dupsko na twiczu po czym płaczą w komentarzach na wykopie jak to ich źle potraktowano. Życzę mu tego, żeby mógł wstawać w południe, robić co chce, żyć skromnie, po swojemu ale ŻYĆ tak jak chce. Reszcie zaplutych komentatorów życzę oberwania rąk u Janusza i pracy na dwie zmiany. Zresztą to nie ma żadnego znaczenia bo wszyscy tak samo skończymy czy to się komuś podoba czy nie.

No i jeszcze na koniec - nie wpłaciłem nigdy #dallasstudios ani złotówki. Nie mam w zwyczaju wysyłać nikomu pieniędzy. Nigdy też nie miałem konta na twitchu ani też nie udzielałem się u niego w komentarzach. Natomiast w wielu sprawach mam podobny punkt widzenia a jego sprawy prywatne mnie nie interesują (zakładając, że to co mówi jest prawdą).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f004c485a60033c4149ebfc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: nikt mu nie ma tego za złe, zauważamy po prostu pewną nieścisłość, którą on, jako osoba bez wątpienia mądra i obyta życiowo również powinna zauważyć. Chęć życia ze streamowania jest w porządku, bo w XXI w. jest to normalna praca, chodzi o to, jak traktowani są ludzie, którzy dają mu na chleb. Ludzie są banowani bez żadnego powodu, bo Dallas postanowił stworzyć sobie swoją zamkniętą sektę. Już c/uj, że zbanuje
@AnonimoweMirkoWyznania: realizacją marzeń nazywasz wyzywaniem widzów od gówien? życ ze streama? to czemu nie podpisał partnera itp? dlaczego stream jest w piątki i soboty? Prosta odpowiedź... Ballas prowadzi w 80% patostreama, jak wczoraj... grać w nic nie umie, bo nawet po 1k godzinach w tym Omsi po kraweznikach #!$%@? i przejezdza ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na trzeźwo to jeszcze większa stypa, a pić na co
@AnonimoweMirkoWyznania: Dallas (albo kd) to załóż to konto w końcu i pisz oficjalnie. Po co się wygłupiać? Co za kocopoły piszesz. Dallas żyje jak chce? XD Jestem zadowolony z mojej pracy. Gdybym wygrał w lotka to bym dalej robił to co robię, bo to moje hobby. Nie muszę brać w kichę XD Problem dallasa to nie to, że chce żyć z donejtów (luz, spoko). Ale jest wolny rynek. Jak faktycznie chce
@AnonimoweMirkoWyznania: Życzysz Ballasowi, aby udało mu się to ciągnąć dalej... w takim razie apeluj do lukituki i rafnara, żeby nie zapomnieli mu wysłać kilku ojro, bo nikt inny nie jest na tyle głupi, że mu wysłać chociaż złotówkę :D
Ballas #!$%@?ł sobie przez swoje zachowanie i choćby stanął na rzęsach to nie odzyska już tych widzów, których mógł mieć... pozostali mu lizodupy i na nich jedynie może żerować :)