Wpis z mikrobloga

@DoloremIpsum: Trzaskowski wielokrotnie mówił o chęci wprowadzenia adopcji dla par jednopłciowych. W momencie gdy zaczął kandydować na prezydenta zmienił zdanie o 180 stopni, zobacz sobie co mówił pół roku temu, rok temu itd. To jest oszust większy niż Tusk i Kaczyński razem wzięci
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: ja Ci powiem czemu ich nie pozwie, bo to jest jedna klika, tylko przy korycie się zmieniają. i to dla nich jest normalne. tak samo jak nikt nie beknął za afery po tym jak rząd PO zmieniał się na PiS tak samo nikt nie bedzie jak rząd PiSu zmieni się na PO. Tam ręka rękę myje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
widocznie tylko pisowcy mają w PL prawo zmiany swoich poglądów a każdy inny jak to robi jest kłamcą i oszustem

@solutio: Ale widzisz, kolego, ze słynnej orki Giertycha na Kurskim wynika właśnie to, że Kurski odstawił to samo co teraz odstawia Trzaskowski. Jedno mówi, drugie robi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoloremIpsum:

Czemu sztab RT nie pozwie ich za te wyborcze kłamstwa?


Nie wiem, może dlatego że to nie kłamstwa? I nawet mocno rozgrzany sąd nie da rady temu zaprzeczyć?
  • Odpowiedz
@DoloremIpsum: obejrzałem to samo. Trzaskowski ma w swoim programie związki partnerskie i ustawę sprzed kilku lat. W ustawie tej jest mowa o przysposobieniu dzieci jednego z partnerów. Co w sumie jest logiczne.

TVP mówi o czymś zupełnie innym. To nie jest adopcja przez pary homoseksualne.
  • Odpowiedz