Wpis z mikrobloga

@szczam_na_mlodziez: ale... skąd nagle wyskoczyłeś z tym, przecież nie o tym była dyskusja.

Naprawdę macie tak mało na Trzaskowskiego na Nowogrodzkiej? Pokaż plik papierów xD.
Szkoda, że to wystarczy na większość wyborców Konfederacji :D
  • Odpowiedz
@szczam_na_mlodziez: Wąsik, powinieneś mu wysłać podziękowania, że uratował Kaletę przed utonięciem w gównie, które wyleciało z wozu transmisyjnego TVPiS. W przeciwieństwie do was, Nitras przynajmniej potrafi być intencjonalnie zabawny.

PS. Ładny nick jak na takiego starego dziada.
PS2. Wszyscy ministrowie muszą w internecie tak szaleć? Czyżby nie było w kraju tak zgniłych moralnie ludzi, żeby nawet za pieniądze wam pomagali?
  • Odpowiedz
@szczam_na_mlodziez: Wąsik, po pierwsze nie jestem wyborcą PO, po drugie - nikt tak pięknie nie kradł jak wy. To tylko u was można w 2 miesiące przewalić ćwierć miliarda złotych i utrzymać się na stanowisku, wmawiając ciemnocie w TVP, że ministrowie są święci.

Lepiej przyznaj się sam jakich wałków narobiłeś. Spokojnie, wierzę w ten kraj i mam nadzieję że za każde przestępstwo zostaniecie szybko rozliczeni, tak jak rozliczony został Kamiński po
  • Odpowiedz
@Bover: ćwierć miliarda to dużo Panie Nitras, tyle kosztuje Pana uzależnienie? Tusk dla siebie ukradł 19 mld z OFE, a reszcie malutkim pozwolił rozkrasc 50 mld z luki vatowskiej, prędzej Kulczyk zmartwychwstanie jak PO kogoś rozliczy
  • Odpowiedz
@szczam_na_mlodziez: Wąsik, jako minister nie możesz tak bezpodstawnie oskarżać innych, trochę szacunku do siebie.
Ale cieszy mnie to, że przynajmniej nie zaprzeczasz waszych przewałów. A teraz grzecznie, jak na spowiedzi u biskupa, przyznaj się w jaki sposób ty wyciągnąłeś kasę z budżetu.

A nie, zapomniałem że jesteś z PiS, cofam to wymaganie xD.

PS. Dojeb coś mocnego na profilu 10murzynków, bo robi się nudno.
  • Odpowiedz