Wpis z mikrobloga

Siemano, ostatnio przeglądaliśmy zdjęcia z dziewczyną i zobaczyłem, że ma zdjęcia swojego tyłka, No a takiej fotki nie pamietam. Mowila mi, że zrobiła dla siebie i nikomu nie wysyłała. I tu pytanie normalne ze robi dla siebie zdjęcie kuperka w strinach czy czas załadować protokół #!$%@? i jazdę skręcić. Pozdro
#zdrada #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 19
@Polaczek-cebulaczek: Sama nieraz robię sobie zdjęcie swojego kupra żeby zobaczyć jak z tyłu wyglądają spodnie, spódnica czy majtki, a w lustrze się ciężko tak wykręcić. Jak to zdjęcie nie jest bardzo wystudiowane to zrobiła dla siebie bo chciała zobaczyć jak to wygląda od tyłu, jak jest wystudiowane i widać że w to włożyła trochę pracy to bym kręciła imbe.
@Polaczek-cebulaczek: To chamskie co Ci doradzam, ale to chyba najrozsądniejsza decyzja jeśli nie chcesz pochopnie związku #!$%@?ć, przejrzyj jej telefon jak dasz radę. Jeśli podejrzewasz że usuwa konwersacje czy coś to zainstaluj jej keyloggera. Jeśli związek jest dobry i szkoda by było go stracić przez fałszywe oskarżenia, myślę że warto.
Jak masz sobie robić wkręty to w ostateczności lepiej przejrzeć telefon i messengera niż się rozstać. Ale prawdopodobnie zdjęcia były dla poprawy własnego samopoczucia i samooceny, może nawet chciała wysłać Tobie ale stwierdziła że wyszło brzydko (piszę z doświadczenia ;p)