Wpis z mikrobloga

To uczucie, że normicy używają życia, spotykają się ze znajomymi, mają swoje drugie połówki a ja wtenczas nie mam siły nawet z łóżka wstać jest przerażające.
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@Ezev: @t3m4: Panowie lata izolacji od rowiesnikow spowodowalo ze macie zupelnie inna gospodarke hormonalna niz oni..Zeby to naprawic potrzeba lat socjalizacji, aktywnosci fizycznej i wdrazania sie co na poczatku jest istna meka
  • Odpowiedz
@44xx44: No tak a co myslales. Ludzie kolo 20 maja juz konkretne preferencje odnosnie partnerow czy znajomych. Byli w roznych typach relacji, zwiazki fwb. Nie wystarczy sie po prostu obracac wokol ludzi, jestes opozniony w rozwoju i rzeczy dla ciebie specjalne dla innych beda blahostka na ktora spojrza bez jakichkolwiek emocji, bo oni juz przerobili takie rzeczy ktorych ty nigy nie przerobisz bo przegapiles ten okres.
  • Odpowiedz
@44xx44: Nie martw sie, to i tak sa tylko bzdury, zainteresuj sie tematem duchowosci/religii, miej inne cele w zyciu. A po relacje z kobietami siegnij na wschod, sa ukrainki/bialorusinki, sa tajki i filipinki.
  • Odpowiedz
@Meybah: Dla mnie każda religia to fikcja. Jak ktoś chce to niech sobie wierzy, ja nie zamierzam. Do zwykłej dziewczyny nie potrafię zagadać a będę szukał po świecie :) I pewnie każda będzie patrzyła na kasę, której nie mam :) Dzięki za radę.
  • Odpowiedz