Wpis z mikrobloga

Bardzo często na wykopie pojawia się rada dla samotnych i sfrustrowanych przegrywów/prawiczków po 20 roku życia w postaci "idź na dziwki", "seks można kupić za 200 zł". Jednakże większość użytkowników taką propozycję odrzuci. Dlaczego?

Nie jest to zbyt skomplikowane. Brak seksu oczywiście powiązany jest z frustracją i niezaspokojeniem seksualnym. Natomiast zaspokojenie fizyczne można osiągnąć poprzez masturbację i nagle problem znika. Frustracja z powodu braku seksu w znacznie większym stopniu jest problemem natury psychologicznej, a nie fizycznej. Natomiast pójście na dziwki wyłącznie rozwiąże tą mniej istotną część problemu, na płaszczyźnie fizycznej, nic nie zmieniając w psychice (lub nawet pogarszając sprawę).

Główną satysfakcją płynącą z seksu nie jest samo ruchanie, sam akt, lecz to, co z niego wynika dla psychiki - poczucie bycia pożądanym, ważnym, atrakcyjnym. Na tyle atrakcyjnym, że jest się pożądanym przez kobietę. Tak po prostu - ona uważa mnie za na tyle fajnego/ładnego gościa, że chce mi się oddać seksualnie. A to buduje pewność siebie w życiu społecznym. Powoduje wzrost poczucia własnej wartości - bo skoro mnie kobiety pożądają, to znaczy, że jestem wartościowy.

Tak więc "brakuje mi ruchania" nie oznacza dosłownego braku seksu, ale tego, co wynika z seksu i jest z nim powiązane - tego kopa to poczucia własnej atrakcyjności i pewności siebie. Tego seks z dziwką nie da. Cała rzecz tkwi w tym, aby atrakcyjna różowa chciała ci się oddać, aby chciała, abyś to TY ją wyruchał. Tego nie osiąga się za pieniądze u dziwki.

Sam stosunek seksualny to tylko jeden element z dużego pakietu relacji z kobietami. Ja bym chciał cały pakiet, a nie jego marny wycinek kupiony za 200 zł.

#przegryw #logikaniebieskichpaskow #divyzwykopem
  • 47
  • Odpowiedz
że jeśli są z mordy 2/10 to pisanie że charakter coś załatwi czy dynamika to bzdura bo wywołuje pożądanie seksualne u laski głównie wygląd czyli dobre geny. A


@pijekubusplay: wniosek jest prosty jak ktos jest z mordy 2/10 a ma drobry charakter probowal umawial sie na apkach chodzil na imprezy domowki studia i mu nie wyszlo to pora na dziwki
  • Odpowiedz