Wpis z mikrobloga

mimo tego wszystkiego co działo się przez 5 lat, mimo tego co teraz wypłynęło o tej dziwnej sprawie to nadal boję się, że wygra, wiecie dlaczego? Bo ludzie to mają w dupie dopóki dostają pieniądze co miesiąc na konto, w stosunku do tego nic innego nie ma znaczenia, powiedzcie mi że się mylę
#wybory #polityka #neuropa #4konserwy
  • 14
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: 500 ziko miesięcznie, co jest śmieszniejsze tydzień temu byłem w lidlu na zakupach i taka młoda parka kupowała takie podstawowe pierdoły. Jakieś picia, jedzenie, papier toaletowy, płyn do mycia naczyń itp, jak kasjerka im policzyła to zgniłem no to razem 467złoty i ileś groszy XD Zakupy na tydzień może dwa i cyk z 500+ jest 500- XDD
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: to niestety prawda, ale pisowcy są świecie przekonani że to opozycja ich szczuje a oni tylko się bronią. Manipulacja jest bardzo niebezpiecznym narzędziem a że naród głupi a TVP ma nieograniczone możliwości dzięki ogromnemu dofinansowaniu to niestety takie są efekty...
  • Odpowiedz
Bo ludzie to mają w dupie dopóki dostają pieniądze co miesiąc na konto, w stosunku do tego nic innego nie ma znaczenia, powiedzcie mi że się mylę


@Schwarzenberger: Dokładnie tak jest, poszkodowana wystąpiła o łaskę bo wspiera finansowo. Jak ona mogła to wyborcy pisu tym bardziej
  • Odpowiedz