Wpis z mikrobloga

trochę ostatnio spędziłem czasu na poszukiwaniu różnych produktów (głównie #elektronika i #czescikomputerowe) przez internet.

wiele osób pewnie zna serwisy takie jak #ceneo czy #skapiec (a kiedyś chyba nawet #burak) najpopularnieszy jest ten pierwszy. ja jednak chciałem się pochwalić że znalazłem coś co nazywa się cenowarka

co ją odróżnia od ceneo? po pierwsze to, że można spojrzeć na historię ceny danego produktu (bez konieczności rejestracji jak w ceneo).

po drugie jest to serwis europejski - można wybrać sobie jakie regiony nas interesują (do wyboru: Polska, Niemcy, Austria, UK).

co więcej na samym dole mamy odnośniki do innych wersji tego serwisu: w UK, Niemczech, Austrii - dzięki temu możemy sprawdzić jak kształtują się ceny w tamtejszych walutach (czyli odpowiednio w funtach i euro) - cenowarka sama z siebie zdaje się zawsze przeliczać ceny na złotówki

nie, nie tworzyłem tego systemu i nie mam z nim NIC wspólnego. niestety również nikt mi nie płaci za ten marketing szeptany (ale przyjmę na konto chętnie jakąś gratyfikację od marketingowców z cenowarki :-)

a tak na poważnie - chciałem się tym podzielić bo to imo bardzo fajny serwis do #okazje #zakupy #zakupyonline przydatne również w szukaniu #telefony czy #smartfon czy ogólnie #komputery albo #laptopy #laptop
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakala: świetna ta kryptoreklama za darmoszkę :-)

@dzikdzikdzik: dla mnie zaletą cenowarki jest to że baza produktów jest bardzo duża (przynajmniej jeśli chodzi o elektronikę).

no i fajnie, że łatwo można sprawdzić ceny w strefie euro (szczególnie w Niemczech - skąd wiele sklepów wysyła już do Polski)