Wpis z mikrobloga

@SzybkieSondy: paradoks, że wygrać pozwoliły mu głosy tych, którzy dzisiaj nie mogą na niego patrzeć, ale jest już za późno żeby mogli naprawić swój błąd, bo ma elektorat przeryty propagandą. Ciekawi mnie jak się teraz czują ci wszyscy ludzie, którzy postawili krzyżyk przy Dudzie 5 lat temu, a teraz uważają to za błąd.
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: jestem jedną z takich osób, niestety, i mega żałuję (oczywiście tylko w 2 turze). fakt jest jednak taki że wtedy sytuacja była odwrotna bo to PO trzymało sejm. a sam bronek też się nie popisywał między turami - to żałosne referendum chociażby pokazało jak bardzo jest oderwany od rzeczywistości i że po prostu nie rozumiał, skąd się wzięło te 20% dla kukiza.
  • Odpowiedz
  • 20
@muwieszeptem Też jestem jedną z takich osób i również bardzo mi z tym źle. Głosowałem na Andrzeja, żeby dać żółtą kartkę PO. Uważałem i w sumie dalej uważam, że większość sejmowa i prezydent powinny być z dwóch różnych obozów, dzięki czemu ustawy będą bardziej przemyślane i mniej kontrowersyjne, a i życie polityczne będzie spokojniejsze, bo konieczna jest pewna zgoda pomiędzy dwoma największymi obozami. Niestety nie spodziewałem się, że PiS uzyskując w wyborach
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie jak się teraz czują ci wszyscy ludzie, którzy postawili krzyżyk przy Dudzie 5 lat temu, a teraz uważają to za błąd.


@muwieszeptem: Oddałem wtedy nieważny głos (skreśliłem obu w obawie, że pustej karcie ktoś coś może dopisać) i wiecie co? Nie jest tak, jak straszą teraz, że "głos nieważny to głos na urzędującego prezydenta" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo oddałem nieważny, a urzędujący i tak
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie jak się teraz czują ci wszyscy ludzie, którzy postawili krzyżyk przy Dudzie 5 lat temu, a teraz uważają to za błąd.


@muwieszeptem: Mimo że to był błąd, nie czuję się źle, nie mam wyrzutów sumienia. Głosowałem wtedy zgodnie z moimi przekonaniami i stanem wiedzy.
No bo co teraz mam zrobić? Czasu nie cofnę. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: wszystkie te p***, które teraz żałują, a w 2015 dawały "żółte kartki" Bronkowi i mówiły o tym, że Duda to nowa energia, te oświecone, "woke" npc, mogły tylko sprawdzić, jak to wyglądało 10 lat wcześniej. Ale nie, chwyciły się na propagandę o szogunie jak stara baba na trzynastkę
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie jak się teraz czują ci wszyscy ludzie, którzy postawili krzyżyk przy Dudzie 5 lat temu, a teraz uważają to za błąd.


@muwieszeptem: tak jak beda sie czuc wyborcy Trzaskowskiego za 5 lat i tak jak czuli sie wyborcy bronka 10 lat temu ( )

Mozesz sie cofac 30 lat bo od tamtego czasu kreci sie ta karuzela #!$%@?. 2020 rok i znowu PiS vs
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: polecam sobie odtworzyć ten fragment - Duda jest w #!$%@? spięty, nie patrzy w oczy, idzie podkulony, głos mu nie drży ale widać że niewiele mu do tego brakuje bo #!$%@? zestresowany z wyuczonym tekstem. Już wtedy się łapałem za głowę że ktoś kto boi się wystąpienia przed narodem chce zostać prezydentem, a do tego #!$%@? jakieś dziwne szopki. Komorowski go zgasił po tym jak peta.

https://tvn24.pl/wideo/z-anteny/duda-wrecza-komorowskiemu-partyjna-flage-prezydent-oddaje-ja-olejnik,1425669.html?playlist_id=31421
  • Odpowiedz
mogły tylko sprawdzić, jak to wyglądało 10 lat wcześniej.


@krizis: Chyba sobie żartujesz. Dziesięć lat wcześniej byli nieudolni, dziś są niebezpieczni. Mieli dużo czasu na analizę poprzednich błędów i opracowanie planu przejęcia państwa.
Ponadto czy ktoś się spodziewał, że dostaną większość w Sejmie? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@muwieszeptem: Nawet nie pamiętam czy głosowałem w drugiej turze, ale jeśli głosowałem to na pewno na Dudę. W sumie aż tak mnie to nie boli, bo na tamten czas prezydent opozycyjny do rządu wydawał mi się sensowny, i na tamten czas Duda przy Komorowskim prezentował się o wiele lepiej wizerunkowo. Jestem świadom ze inaczej wtedy bym nie postąpił, niestety, dałem się wtedy zmanipulować. Teraz to co innego. Już po nie całym
  • Odpowiedz