Wpis z mikrobloga

hejka anon. ale masz drogi ficik, 2500zl! wow! blackpill_raw i danziger? te przegrywy? xD prosze cie, przeciez oni maja ficik za 20zl a pozatym ich kreca napakowani faceci XDDD
dla mnie nie liczy sie frame, szczeka i wzrost - to tylko glupie pi**dolenie twoich kolegow z tagu. chodzmy do mnie, wytlumaczysz mi o co chodzi w dropieniu itemkow.

cali wy xDDDDDDDDDDDDDDD

#bekazprzegrywow
#przegryw
Przegrywinho69 - hejka anon. ale masz drogi ficik, 2500zl! wow! blackpill_raw i danzi...

źródło: comment_1593611227wkf2rmd338mfcneLRbRxvI.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jskqs: Przecież to jest troll... Nie wierzę by ktoś był tak upośledzony, żeby wierzył w to, że różowa będzie się chciała parzyć z incelem 3/10 w streetwearowym ubranku za 5000 zł. Nie wierze, że nawet @Przegrywinho69 jest tak naiwny ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Przegrywinho69: Chce miec : ryj jak sean o pry czyli 10/10 , cialo jak david laid / jeff said i wzrost jak michael jordan to jest co chce nie obchodzi mnie co nosze moge wtedy chodzic w bialych skarpetsck w sandalach i spodnoach oversize i szelkach
  • Odpowiedz
@Przegrywinho69: wytlumacz mi wtedy czemu sie myle przegrywka 1/10 mozesz ubrac powiedzmy tak : czapka off white , okulary cartier , koszulka bogo supreme, spodnie jakies kolaboracyjne, zloty lancuch krolewski , grille platynowe na wykrzywione zeby, rolex ice powiedzmy daytona albo jakis hublot czy jäger i buty jordan x Dior fit prawie za 100k a takiemu orzegrywkowi to daje moze 1/10 + do atrakcyjnosci. Outfit to tylko uzupelniene
  • Odpowiedz