Wpis z mikrobloga

Wielu, jak nie większość gejów ma sukcesy zawodowe, bo po prostu ma na to czas. Tak statystycznie to prędzej Twoja córeczka będzie lodziarą niż ukończy szkołe medyczną
  • Odpowiedz
@Fishuur: ok to nie duma typie XD Jesteś lekko nieobeznany z definicjami i to jest ok, ale nie jest to źrodłem dumy dla nikogo.
@mats12: statystycznie gej też prędzej będzie lodziarzem niż ukończy szkołę medyczną, więc duma że ukończyłeś/ktoś kogo wychowałeś ukończył ma chyba nieco więcej sensu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stefan8800: Meh, z doświadczenia wiem, że nawet względnie neutralne rzeczy mogą być powodem do dumy XD Powiedzenie, że jest się gejem w USA nie jest niczym szczególnym, ale otwarte mówienie o tym chociażby w Rosji czy w Turcji to DEFINITYWNIE jest już powód do dumy, bo to odwaga większa niż Sebix, który odważył się #!$%@?ć kibolowi klubu piłkarskiego, którego nie lubi XDDDD
  • Odpowiedz
@niochland: no tak bo biali heteroseksualni mezczyni chodza po ulicach w paradach i maja transparenty "moj beniz w jej cibie, moja sprawa" I wiecznie płaczą bo brak torelancji XD
  • Odpowiedz
@stefan8800: To nie jest duma z ssania #!$%@?ów. Społeczność LGBT ma mniej lub bardziej #!$%@? jeśli chodzi o życie w społeczeństwie, zarówno w skali mikro (wykluczenie ze strony rodziny, chęć 'nawracania' na heteroseksualizm) jak i w skali makro (w Polsce np. brak możliwości zawierania legalnych związków).

W tym kontekście coming out i otwarte życie jako człowiek z mniejszościową orientacją jest powodem do dumy z własnej odwagi, bo taki człowiek otwarcie
  • Odpowiedz
@crispy_cornflakes: Dorabiasz sobie jakąś filozofię do śmiesznego obrazka. xD Nikt Cię nie pytał o wytłumaczenie tego, bo to jasne dla każdego kto ma coś między uszami. No i przede wszystkim

nie brakuje przypadków


To nie jest reguła ani tym bardziej większość, więc cały wywód na nic.
  • Odpowiedz
Nawet jeśli takie sytuacje nie sa regułą, to na pewno są dość częstym zjawiskiem. To, że nie wszystkie przypadki są aż tak ekstremalne, nie znaczy, że nie jest to powrzechny problem.


@crispy_cornflakes: Wymyślasz i teoretyzujesz. Albo przedstaw badania, wspierające dokładnie tą teorię, robione na naszym społeczeństwie, albo ta "dyskusja" jest jałowa i można ją skończyć.
  • Odpowiedz