Wpis z mikrobloga

Panie i panowie, pytanie: poszukiwany zegarek w stylu GMT-Master II (najlepiej pepsi, batman też obleci). Idealny byłby Steinhart Ocean 39 GMT blue-red ceramic, gdyby miał 24-klikowy bezel GMT, a nie wrzucony z nurka. Budżet też mniej więcej poziom Steinhardta, czyli do +/- 600 EUR.
Warunki konieczne: prawidłowy bezel GMT i antyrefleks. Przyda też się ceramiczna wkładka bezela.
Deep Blue ma ładne divery tego typu, ale akurat ich GMT nie łapią się na kryteria.

#zegarki
OnufryZagloba - Panie i panowie, pytanie: poszukiwany zegarek w stylu GMT-Master II (...

źródło: comment_1593604424QtD7EbI78MBlfFvwXBGlqG.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@whst: To jest dobra opcja, z tym, że ponad budżet (po opłatach będzie koło 1000 EUR), po drugie... jestem umiarkowanym entuzjastą wzornictwa zelosa, choć ten jest jednym z najładniejszych ich modeli.
  • Odpowiedz
@thatguy93: Ilość klików jeszcze od biedy do przełknięcia, ale debile dali w tym modelu nurkowy bezel, który obraca się w jedną stronę... Dla mnie absolutny deal breaker.
Od sierpnia dostępna wersja z ceramiką i z mechanizmem Sellita SW330. Zakładam, że działanie identyczne jak odpowiednik ETY.
Pilotem nie jestem, więc u mnie GMT pokazywałoby po prostu drugą strefę czasową albo UTC+0. Chodzi Ci o różnicę pomiędzy office GMT a traveller
  • Odpowiedz