Wpis z mikrobloga

Z jednej strony Trzaskowski wydaje się jedynym słusznym wyborem z drugiej zaś chciałbym podziękować ministrowi zdrowia że mimo wszelkiej krytyki wprowadził w Polsce obostrzenia związane z koronawirusem dzięki czemu pozbyliśmy się tego cholerstwa dosyć sprawnie dlatego wstrzymam się od głosu i nie pójdę na wybory.

#wybory
Pobierz korporacion - Z jednej strony Trzaskowski wydaje się jedynym słusznym wyborem z drugi...
źródło: comment_1593536514alMmPBBXKlxbC7XUW04KQ8.jpg
  • 13
@Azaajaszz: ,, Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale" . Masz cały cytat.
@CoJaToNieTY: – Napluć mi na prawo, na wójta i na jego pomoc! – wybuchnął
Stregobor. – Nie potrzebuję obrony, chcę, byś ją zabił! Do tej wieży nie
wejdzie nikt, jestem tu zupełnie bezpieczny. Ale co mi z tego, nie mam
zamiaru siedzieć tu do końca swoich dni. Dzierzba nie zrezygnuje, póki
żyje, wiem to. Mam siedzieć w tej wieży i czekać na śmierć?

– One siedziały. Wiesz co, magiku? Trzeba było
@korporacion: dosyć sprawnie XDD Przecież ten rząd prawie nie robił testów. Miał w dupie kompletnie testy. Jak skończą się wybory to w ogóle zapomną, że coś mieli testować. Gdyby robili testy jak za granicą to można ocenić ich działania. Dodatkowo ludzie już w dupie mają ten wirus. Po sklepach bez maseczki, większość nie używa płynu jak wchodzi, na plaży/rowerach/knajpach pełno ludzi. I co? Gdzie ci ludzie padają od wirusa? Wirus to